tr

Türkiye Almanya Evden Eve Nakliyat

174

Türkiye Almanya evden eve nakliyat hizmeti veren firmaların sayısı her geçen gün artmaktadır. Barınma  ihtiyacımızı gidermek için zaman zaman  yaşadığımız  evleri değiştirmek isteyebiliriz. Bu istek evden eve taşıma durumunu  ortaya çıkarır. Evden eve taşınma bazı insanlar için  başlı başına bir stres sebebi olabilir. Günümüzde ise bu iş için kurulmuş taşıma şirketleri sayesinde evden eve taşınma daha kolay hale gelmiştir. Önceleri kendi çabalarımız ile gerçekleştirdiğimiz taşıma işlemi bu şirketler sayesinde daha kolay ve güvenilir hale gelmiştir. Ev değişikliği  için taşınma yapabileceğimiz  gibi  şehir hatta ülke değişikliği içinde  taşınabilirsiniz. Günümüzde  uluslararası taşımacılığında önemi artmıştır. Uluslararası evden eve taşımacılıkta en gözde ülkelerin başında Almanya gelmektedir. Eğitim, iş imkânı sosyal çevre değişikliği gibi çeşitli sebeplerle taşınma ihtiyacı ortaya çıkmıştır.

Türkiye Almanya Evden Eve Nakliyat

Taşınma işleminin ne kadar meşakkatli olduğu herkes tarafından kabul edilen bir gerçektir. Şehir içinde ev değiştirmek bir nebze daha kolaydır. Fakat uluslararası taşınma söz konusu olduğunda ne kadar yorucu  ve stresli olacağını tahmin edersiniz. Uluslararası taşınmada takip etmeniz gereken prosedürler  olabilir. Bu prosedürleri iyi bilmek sizin için önemlidir. Hangi eşyalarınızı nasıl taşıyacağınızı prosedürlere  uygun planlamanız işinizi  kolaylaştıracaktır. Uluslararası evden eve nakliyat süreci her zaman profesyonel bir süreci içine alır.

Türkiye  Almanya evden eve nakliyat için gerekli izin belge ve evraklar temin edebilmek adına konsolosluğa başvuru  yapabilirsiniz. Konsolosluk sizden taşıma yapacağınız eşyaların listesini ister. Verdiğiniz liste dışına  çıkamayacağınızı göz önünde bulundurmalısınız. Eşyaların içine liste dışı eşya ya da uluslararası taşınması yasak olan her hangi bir şey konulmamalıdır. Yanıcı yakıcı madde ya da kısa sürede bozulabilecek gıda malzemeleri paketlenmemelidir. Hacim olarak fazlaca büyük ve ağır eşyaların karayolu ile taşınması çok daha uygun olacaktır.

Türkiye Almanya Evden Eve Nakliyat

Gereken kurallara  uyulduğu  takdirde uluslararası ev ve eşya taşımak son derece güvenlidir. Taşıma  yapılacak  her ülke  gibi Almanya’ da sizden tüm evrakları  eksiksiz tamamlamanızı isteyecektir. Taşıma  işlemini  gerçekleştirecek  olan nakliye firması da Alman hükümetinin istediği kurallara aynı şekilde uymalıdır. İşinde uzman profesyonel kişilerden yardım almak işinizi son derece kolaylaştıracaktır. Paketleme yapılırken kutuların üzerlerine içerisindeki eşyaları yazmak da sizin yararınıza olacaktır.

Türkiye Almanya Arası Evden Eve Nakliyat

Yurt dışında daha iyi imkânlarda yaşama umuduyla ev ve eşyalarını taşıyanların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Yurt dışına ev taşımak isteyenlerin ilk tercih ettikleri ülkeler arasında Almanya gelmektedir.  Almanya iş imkânları, eğitim  olanakları ve yaşam standartları gibi sebeplerle tercih edilen ülke durumundadır. Her ülke için geçerli bir takım taşınma  kuraları bulunmaktadır. Türkiye Almanya arası evden eve nakliyat içinde uyulması gereken kurallar ve taşıma talimatları vardır.

Prosedürlere uyarak sorunsuz bir şekilde taşıma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Eşya sahibinin yükümlü  olduğu  prosedürler  ve taşıma firmasının yükümlü olduğu prosedürler olarak ikiye ayrılabilir. Eşyalar için elçiliklerden alınacak izin belgeleri kişiye düşen yükümlülüklerdendir. Taşımayı yapacak firmanın güvenilir ve tüm izin belgelerine  sahip olduğundan emin olunmalıdır. Örneğin taşıma aracının gerekli izinlere sahip olması şarttır.
Gerekli şartnamelere ve resmi yollara bağlı  olarak  taşıma yapacak bir firma ile anlaşılmalıdır. Firma ile yapılan görüşmeler olumlu sonuçlanır işe gerekli sözleşme yapılarak ise başlanabilir.

Eşyalarınızın durumuna göre  sizin için en uygun taşıma şekli firma tarafından  belirlenecektir. Gereken tüm evraklar eksiksiz taşınma firmasına verilip taşınma için randevu günü ve saati belirlenir. Profesyonel firmalar ile eşyalarınız size bildirilen saat ve tarihte istediğiniz  yere teslim edilecektir. Özellikle uluslararası taşımacılık hizmetleri her zaman popüler olan bir hizmet alanı olarak karşımıza çıkar!

Türkiye Almanya Eşya Taşıma

Başka bir ülkeye taşınma  durumu söz konusu olduğunda eşyalarınızın  nasıl taşınacağı konusu sizleri düşündürüp endişelendirecektir. Taşıma işleminin kara hava ya da deniz yolu ile mi yapılacağı size ve eşyalarınıza göre şekillenir. Taşıma şekli ne olursa olsun gerekli malzeme ve aletlerin tam olduğundan emin olunmalıdır. Kurumsal hizmet veren firmalar ile anlaşmak sizler için güvenli ve kaliteli hizmet almanızı sağlayacaktır.

Taşıma firmalarına İnternet siteleri ve müşteri  hizmetleri yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Resmi bütün prosedürlere titizlikle dikkat eden firmalar sayesinde gümrük  kapısında gereksiz bekleme ve vakit kaybı yaşanmaz. Sizin de tüm yasal haklarınızı  bilmeniz faydanıza olacaktır. Güvenilir ve tecrübeli  firma ile uluslararası taşıma  sanıldığı  kadar zor ve pahalı değildir. Bu nedenle firmaya karar verirken titiz araştırma şarttır.

Türkiye Almanya Evden Eve Nakliyat

Türkiye Almanya eşya taşıma hususunda taşıyıcı firmanın dikkat edeceği bir diğer konu ise eşyaların  paketlenmesidir. Firma eşyaları tek kullanımlık hijyenik ambalaj malzemeleri ile paketlemelidir. Hassas, kırılma olasılığı yüksek ya da elektronik cihazlar için ayrıca titiz davranılmalıdır. Bu konularda uzman ekip ile çalışılmalıdır. Özellikle gönderi yapılacak aracın CBP formu ve aracı kullanacak kişinin uzun yol için deneyimli ve yetki belgeli olması olmazsa olmaz bir durumdur. Elbette ki Türkiye Almanya eşya taşıma fiyatlarının farklı seçenekler halinde karşımıza çıktığını da ifade edebiliriz.

Türkiye Almanya Eşya Taşıma Fiyatları

Taşınma işlemleri maddi olarak herkesi düşündürür. Evden eve ya da şehirlerarası taşımada çıkan masraflar bile kişileri oldukça  zorlamaktadır. Uluslararası taşıma  söz konusu olunca masraflar da iki kat düşündürücü hale gelebilir. Oysa sanıldığı kadar yüksek  fiyatlar söz konusu değildir. Son yıllarda yurtdışına evini taşıyan kişilerin artması ile birlikte bu tarz hizmet veren firmalarda sayıca epey artmıştır.

Çeşitlenen taşıma  firmaları içinde kendinize ve bütçenize uygun bir firma bulmanız  mümkündür. Tabi taşıma fiyatları birazda sizin yurtdışına çıkarmak istediğiniz eşyalar ile de orantılıdır. Sizin için olmazsa olmaz eşyalarınıza öncelik vermeniz yararınıza olacaktır. Fiyat belirlemede elbette kat edilecek mesafede göz önünde bulundurulur.

Söz konusu Almanya’ ya taşınma  olunca Türkiye Almanya  Eşya taşıma fiyatları için ortalama bir fiyat verilebilir. Ancak net bir fiyat vermek mümkün değildir. Taşıması  yapılacak eşyanın hangi şehirden alınacağı ve hangi yolla taşınacağı konuşulmalıdır.

Almanya’da hangi  şehirde teslim edileceği, eşyaların miktarına göre gümrük masrafları da bulunmaktadır.  Eşyalarda oluşabilecek hasara karşın sigorta bedeli gibi farklı etkenlerden dolayı net bir fiyat verilemez. Fiyat konusunda fikir sahibi olmak adına mutlaka bir firma ile irtibata geçilmelidir.  Anlaşma sonunda sözleşme imzalarken sigorta bedelinin de fiyata dâhil olduğundan emin olmalısınız.

Ziyaretçi Yorumları (2)
 1. Serhat atik dedi ki:

  Iyi akşamlar almanya hannover salzgitter den … Marmaris akyakaya ev eşyaları taşınacak. Ne kadar tutar. Fiyat verirseniz sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Merhabalar,
   Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için +90 533 071 71 71 veya 444 5764 nolu iletişim hatlarımızdan bizlerle irtibata geçiniz.
   SAYGILARIMIZLA

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?