tr

Türkiye’den İspanya’ya Mobilya Taşıma

203

Türkiye’den İspanya’ya mobilya taşıma artık globalleşen dünyada oldukça kolay bir hale gelmiştir. Normalde taşınacak eşyaların sarılması paketlenmesi ve bunların kara ya da deniz yoluyla başka bir ülkeye götürülmesi oldukça zorlu bir süreçtir. Ama firmamız gibi işinde uzman ve mevzuata hâkim taşımacılık şirketlerin sayesinde bu işlem oldukça basit bir hale gelmiştir. Eşyalarınızın İspanya’ya gidene kadar başına ne geleceği hususunda endişelenmeden önce gelin bize bir fırsat verin. Deneyimli müşteri temsilerimizle yapacağınız görüşme sonrasında eşyalarınıza ne kadar hassas davranılacağını, onların nasıl yüksek standartlı ürünlerle paketleneceğini duyduktan sonra onları ne kadar doğru ellere teslim ettiğinizi anlayıp, firmamızın kalitesinden emin olacak sonra sizde eşyalarınızı bize ve deneyimli personellerimize emanet etmeye çekinmeyeceksiniz.

Türkiye’den İspanya’ya Mobilya Taşıma

Ülkemizde yurt dışına taşınma işlemleri yerine göre karmaşık ve uzun olabilmektedir. Türkiye’den İspanya’ya mobilya taşıma hizmeti almadan önce yapmanız gereken ilk şey konsolosluğa gidip işlemleri başlatmak olmalıdır. Evinizin eşyasını taşımak zati eşya taşıma işleminden biraz daha ayrıntılıdır. Taşıma işlemleri için birtakım belgeleri doldurmanız ve İspanya konsolosluğundan gerekli izini almanız şarttır.

Yurtdışına eşya taşıma konusunda deneyimli çoğu firma bu işlemlerde müşteriye yardımcı olmaktadır. Kimi firmalar sadece müşteriyi yönlendirirken bazı firmalarda müşterilerinin başvurusundan sonra gerekli evrakların takibini üstüne alarak müşterinin daha az zahmetli bir taşınma süreci geçirmesini sağlamaktadır. Bizimle çalıştığınız taktirde sizin rahatınız için elimizden gelen yardımı sizlere göstereceğimize emin olabilirsiniz.

Firmamız taşınma sürecinin insanları ne kadar strese soktuğunu bildiği için müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşteriye pek çok konuda destek sağlayabilmektedir. Gelişmiş ekipmanlara ve son model, her daim bakımlı ve oldukça donanımlı araçlara sahip olmanın bir getirisi olarak müşterilerin sorunlarına yerinde çözüm bulup yaşanan aksilikleri en hızlı şekilde gidererek hızlı ama bir o kadar da dikkatli taşımacılık yapıyoruz. Uluslararası evden eve nakliyat faaliyetleri her zaman yoğun bir talebin yer aldığı bir alan olarak karşımıza çıkmaktadır.

Türkiye’den İspanya’ya Mobilya İhracatı

İhracat denilince akla ilk gelen ticari anlamı olsa da ihraç etmek herhangi bir şeyi dışarı göndermek anlamı taşıdığından taşınma sektöründe sık sık kullanılmaktadır. İspanya insani koşullar bakımından Türkiye’ye benzediği için, ülkeye yatırım yapınca oturma izni, vize gibi işlemler daha kolay olduğu için oldukça tercih edilebilen refah seviyesi genelin üstünde bir Avrupa ülkesidir. Bu nedenle Türkiye’den İspanya’ya mobilya ihracatı sık sık yapılmaktadır.

Türkiye’den İspanya’ya Mobilya Taşıma

İspanya’ya taşınırken sevdiğiniz eşyalarınızı yanınızda götürmek isterseniz firmamızın sunduğu imkanlarla bunu kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Eşyalarınızın taşınmasından önce bir adet eksper gelerek taşınma sırasında istediğiniz hizmetleri ve taşınma işleminizin ne zaman başlamasını, kaç gün sürmesini istediğinizi ve bunun gibi detayları not alır. Tüm bu detayların toplamı bir taşınma sürecinin bel kemiğini oluşturur diyebiliriz.

Bu ayrıntılar çerçevesinde sürecin ne şekilde devam edeceği ve istenen süre içinde işin bitmesi için ne kadar personel ve ekipman kullanılması gerekeceği gibi konuların hesaplamaları yapılır. Daha sonra ihtiyaç kadar personel eve gelerek görevleri doğrultusunda odalara dağılır. Bir grup personel eşyaları söküp uygun şekilde paketlerken başka bir grup personelde eşyaları araca taşır.

Türkiye’den İspanya’ya Mobilya Taşıma Fiyat

Değer verdiğiniz eşyaları taşıtırken bunun maliyeti en son düşünmeniz gereken öge olmalıdır. Eğer doğru firmayı bulduysanız ve eşyalarınızın zarar görmeden yeni evlerine taşınacağından eminseniz bu noktada oluşacak maliyete katlanmanız ilerde zarar uğrayıp cebinizden ekstra para vermenizden ve seveceğiniz yeni eşyalar bulmak için fiziksel olarak yorulmanızdan daha evladır. Ama bu uyarı gözünüzü korkutmasın.

Çünkü neyse ki ülkemizde Türkiye’den İspanya’ya mobilya taşıma fiyat olarak uygundur. İşini kaliteli icra eden birçok firma bulunmaktadır. Örneğin firma olarak yaptığımız her işte eğitimli ve alanında deneyimli personeller kullanmaktayız. Bu personellerin çıkardığı işleri müşterilerimiz mağdur etmeyecek en uygun fiyattan sunmak için gayret etmekteyiz. Böylece müşterilerimizin eşyaları bütçelerini zorlamadan yeni yerlerine ulaşabilmektedir.

Eğer müşterimiz daha da hesaplı bir taşınma işlemi isterse bu noktada hizmetlerimizi parçalayarak sunmaktayız. Bu sayede taşınma sürecinin sorumluluğunu müşteriyle paylaşarak süreci çok daha uygun fiyatlara getirebiliyoruz. Bunun dışında çok daha uygun rotalar çizerek mesafeleri mümkün olabildiğince kısaltıp, ücretli yolların kullanımını azaltarak oluşan masrafları en aza çekmek için gayret ediyoruz. Elbette ki İspanya her zaman uluslararası evden eve taşımacılık hizmetleri bakımından iddialı bir konumda yer almaktadır.

Türkiye’den İspanya’ya Mobilya Taşıma Firmaları

Ülkemizde özellikle gençlerin yurtdışı fırsatlarını değerlendirme konusunda daha gayretli olması neticesinde oluşan bu yoğun talebe cevap vermek adına çalışmalarını genişleten veya yeni lojistik ağlar oluşturan birçok Türkiye’den İspanya’ya mobilya taşıma firmaları vardır. Firmaların bazıları geçmişten şehir içi taşıma konusunda tecrübeliyken bazılar da sektörde yeni ve gelişme konusunda oldukça heveslidir.

Firma olarak yurtdışı işlerinden önce biz şehir içi taşımacılık konusunda yıllarca üst düzey hizmet verip birçok müşteriyi yeni evlerine sorunsuzca taşıdık. Bu şekilde deneyim kazanmış personelimiz yurtdışına taşınma konusunda da gerekli eğitimleri alarak tecrübelerine tecrübe eklemiş ve gerek gümrük konusunda gerekse yeni ambalajlama çözümleri konusunda oldukça profesyonel işler çıkarabilecek hale gelmiştir.

Türkiye’den İspanya’ya Mobilya Taşıma

Taşınma işine bu kadar önem verdiğimiz için bizi tercih etmeniz durumunda hiçbir şey için endişelenmenize gerek olmayacaktır. Eşyalarınız özenli bir şekilde kırılganlık derecelerine göre ambalajlanır. Çok parçalı eşyaların parçaları öncelikle paketlenip daha sonra diğer parçalara tutturularak ne kadar farklı araca transfer edilirse edilsin kaybolmayacak hale getirilir. Bu işlemlerin ardından özenle araçlara yüklenip yola çıkarlar.

Türkiye’den İspanya’ya Mobilya Taşıma Prosedürleri

Yurtdışına eşya taşıma işleminin sorunsuzca gerçeklemesi için her işin bir proje olarak görülmesi ve mümkün olduğunca ayrıntılı şekilde planlanması gerekir. Bu nedenle bu işi yapacak firma Türkiye’den İspanya’ya mobilya taşıma prosedürleri oluşturulmalı ve bu prosedürler çerçevesinde müşteriye nasıl hizmet verileceğini personellere öğretilmelidir. Ayrıca yapılacak işlemler bir sözleşme haline getirilip müşteriye sunulmalıdır ki müşteride güven duygusu pekiştirilebilsin.

Eksperin projeyi oluşturma işlemi bittikten sonra aslında işin yarısı da bitmiştir denilebilir. Geriye kalan doğru ambalajlama ve yerleşimdir. Devrilme ihtimali olan ağır eşyalar doğru şekilde sabitlenmelidir. Küçük ve ezilme ihtimali olan kutular ve eşyalar ise ayrıca depolanmalıdır. Mümkünse bu eşyalar raflara ya da ayrı bir noktaya istiflenerek zarar görmeleri engellenmelidir. Üst üste konulan eşyalar ağırlıklarına göre dizilmelidir ki uzun yol sırasında ağır olan eşya diğer eşyanın üstünde iz yapmasın veya eşyaya zarar vermesin.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?