tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Kurumsal

Avrupa Uluslararası Lojistik olarak nakliyat hizmetlerinin uluslar arası kalite standartlarına uygun bir şekilde etkili bir şekilde hizmet sunabilme kapasitesine sahibiz. Kuruluş amacımız itibariyle yüzde yüz müşteri memnuniyetinin oluşturulması noktasında kaliteli bir nakliyat hizmetinin adresi konumunda yer alan bir firmayız. Gereç araç kalitesi gerekse personel kalitesi bakımından niteliklerini sürekli olarak geliştiren bir firma olarak sizlere hizmet sunuyor. Böylece sorunsuz; kaliteli ve güvenli bir nakliyat hizmetini sizlerle buluşturuyoruz.

En yeni teknolojik donanımları nakliyat sektörüne katmak noktasında oldukça başarılı olan Avrupa Uluslararası Lojistik; verimliliği ön planda tutan bir çalışma disiplinine de sahip olmaktadır. Sektörde yenilikçi yönüyle dikkatleri üzerine çeken Avrupa Uluslararası Lojistik; yüksek kalite standartlarını sizlerle buluşturmaktadır. Tecrübeli personel yapısıyla hızlı ve güvenli nakliye hizmetlerinin adresi konumunda yer alan Avrupa Lojistik; dinamik bir hizmeti sizlerle buluşturmaktadır.

Avrupa Uluslararası Lojistik firması olarak güven ilkelerine dayalı, yüksek kalite standartlarına sahip ve yüksek performans özelliklerini içeriğinde barındıran bir nakliyat hizmetlerini sizlerle buluşturuyoruz. 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunmak noktasında son derece başarılı olan Avrupa Uluslararası Lojistik; hem şehirler arası nakliyat hizmetleri hem de uluslar arası nakliyat hizmetlerinde oldukça kaliteli bir hizmeti sizlerle buluşturmaktadır. Nakliyat hizmetlerinin sunulması için son teknolojik gereçleri kullanmak noktasında oldukça başarılı olan Avrupa Lojistik; sorunsuz bir hizmetin adresi konumunda yer alıyor.

Hizmet Standartlarımız

Lojistik sektöründe kalite standartlarımızı sürekli olarak geliştirmek noktasında etkili bir hizmeti sizlerle buluşturuyoruz. Bu noktada sunduğumuz lojistik hizmetlerin kalite standartlarını sizler için sıraladık:

– Türkiye’nin her yerine eşyaların güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamak
– Evden eve nakliyat hizmetleri konusunda profesyonel bir hizmeti sizlerle buluşturmak
– Asansörlü nakliyat hizmetlerini profesyonel bir şekilde sunabilmek
– Ambalajlama ve paketleme hizmetlerini uluslar arası kalite standartlarına uygun bir şekilde sunmak
– Depolama hizmetleri konusundan profesyonel bir hizmeti sizlerle buluşturmak

Misyonumuz

Nakliyat sektöründe sürdürülebilirlik açısından başarılı, güvenli ve yüksek kalite standartlarına sahip bir lojistik hizmetleri sizlerle buluşturmak.

Vizyonumuz

Vizyon ufkumuzu sürekli olarak yeniliklere açık tutarak; mümkün olan en güvenli ve en kaliteli lojistik hizmetleri sizlerle buluşturmak.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?