tr

Müşteri Yorumları

Anasayfa » Müşteri Yorumları

Avrupa Uluslararası Lojistik olarak müşteri istek, öneri ve şikayet sayfamız halka arz edilmiştir. Sizler de firmamızdan aldığınız hizmeti değerlendirmek istiyorsanız bu sayfa üzerinden değerlendirmenizi yapabilirsiniz. Uluslararası evden eve nakliyat alanında profesyonel hizmetler sunmayı temenni eden firmamız, fikirlerinize her zaman değer vermektedir.

Ziyaretçi Yorumları (100)
 1. Yasin Bahadır dedi ki:

  Avrupa Uluslararası Lojistik kesinlikle tek geçerim. Neden mi? Çünkü biraz parça eşyam vardı. Kanada’ya Avrupa Uluslararası Lojistikle gönderdim. Herhangi bir sorun yaşamadım.

 2. Osman Hilmi Onur dedi ki:

  Kesinlikle çok ilgiliydiler. Uluslararası taşımacılık işlerinde bir numaralar! İddialı oldukları kadar, sözlerinin eriler. Bundan dolayı da artık her zaman çalışacağım bir firmayı bulduğuma inanıyorum.

 3. Kaan Dobra dedi ki:

  Biz genellikle yurtdışına özellikle de Almanya’ya mobilya ihraç ediyoruz. Kimi zaman koca bir dolusu kimi zaman parça eşya olacak kadarını Avrupa Uluslararası Lojistik ile gönderiyoruz. Memnunuz.

 4. özgür uzel dedi ki:

  Hollanda’ya ya da tüm Avrupa ülkelerine parça eşya gönderecekseniz benim tavsiyem Avrupa Uluslararası Lojistik firmasıdır. Çünkü uzun süredir bu firmayla çalışıyorum, herhangi bir sorun da yaşamadım.

 5. Fahri tunç dedi ki:

  İlgili ve güler yüzlü olmalarını çok sevdim. Fransa’daki evimin eşyalarını Bodrum’a Avrupa Uluslararası Lojistik firmasıyla getirdim. Hızlı ve fiyat konusunda süperler.

 6. ılgaz karaca dedi ki:

  Avrupa Uluslararası Lojistik firmasını bir arkadaşım çok memnun kaldığı için tercih etmiştim. İyi ki tercih etmişim. Kesinlikle kendi işlerinde uzmanlar. Bir de işlerini çok dikkatli yapıyorlar.

 7. Ümran durmaz dedi ki:

  Eşyalarımı Polonya’dan Avrupa Uluslararası Lojistik firmasıyla getirttim. İşlerinde uzmanlar. Bir de sürekli bir şekilde iletişim halinde olmalarını beğendim. Her aradığımda ayrıntılarıyla yanıt verdiler.

 8. emrah umutlu dedi ki:

  Avusturya’dayım. Buradaki ev eşyalarımı Bursa’ya taşıtmayı istiyorum. Fiyat konusunda bana bilgi verebilir misiniz? Diye aradım. Çok cazip bir fiyat verdiler. Tavsiye ederim.

 9. Yaver danış dedi ki:

  İngiltere’ye zati eşyalarımızı gönderdik. Çok hızlılardı. Hatta oradaki kardeşim, eşyaların geldiğini söylediklerinde inanamamıştı. İlgili ve alakalı bir firma!

 10. Yadigar yurt dedi ki:

  Avrupa Uluslararası Lojistik ile yakın zaman içerisinde çalışma fırsatımız oldu. Uluslararası nakliyat işlerinde bir numaralar! Bundan sonraki tüm işlerimde de çalışacağım firmayı buldum artık.

 11. Pınar renklibay dedi ki:

  Hep merak etmişimdir, o kadar eşya farklı ülkelere nasıl gönderiliyor diye. Kendim de eşya gönderecek olduğumda telaşlanmadım değil. Avrupa Uluslararası Lojistik firmasıyla eşyalarımı Almanya’ya gönderdim.

 12. hazal karadeniz dedi ki:

  Artık Türkiye’ye kesin dönüş yapmaya karar verdim. Bundan dolayı da oradaki tüm eşyalarımı Avrupa Uluslararası Lojistik firmasıyla taşıdım. Profesyonel bir firma, tavsiye edilir.

 13. Eren Demir dedi ki:

  Avrupa Uluslararası Lojistik firması işinin uzmanı! Fiyat konusunda son derece cazipler. Personelleri, güler yüzlü ve işlerinde uzmanlar!

 14. vuslat genç dedi ki:

  İspanya’ya parça eşya göndermek istedim. Çok sayıda farklı firmayı araştırdım. Aralarından bana en mantıklı geleni Avrupa Uluslararası Lojistik firmasıydı. Önerilir.

 15. İskender Atalay dedi ki:

  Esasında bu tarz yorum vs yazma işini pek sevmem. Hatta ilk kez bu tarz bir mesaj yazıyorum da diyebilirim. Avrupa Uluslararası Lojistik firması o kadar eşyamı taşıdı her hangi bir zarar da vermedi. Bundan dolayı da özellikle yazmak istedim.

 16. fatma kömürcü dedi ki:

  Almanya’ya parça eşya göndermek istediğimizde bir akrabam Avrupa Uluslararası Lojistik firmasını tavsiye etti. Başlangıçta tereddüt etmedik değil. Ama sonraki süreçte iyi ki bu firmayı tercih ettim dedim.

 17. Yakup Karataş dedi ki:

  Avrupa Uluslararası Lojistik işinin uzmanı bir firma ve yüzde yüz müşteri memnuniyetini de önemsiyor. Bunu nereden mi biliyorum? Çünkü ben hemen her ay, yurtdışına parça eşya gönderiyorum.

 18. kadir karaman dedi ki:

  Ben de sürekli bir şekilde Avrupa Uluslararası Lojistik firmasıyla çalışanlardanım. İşimiz gereği yurt dışına parça eşya çok göndeririz. Avrupa Uluslararası Lojistik firması da işlerinde süper bir firma!

 19. murat candan dedi ki:

  Uluslararası nakliyat hizmetleri her zaman özenli bir şekilde çalışmayı şart kılar. Bundan dolayı da mutlaka bu alanda hizmet alacağınız firma, işinin uzmanı olmalıdır. Avrupa Uluslararası Lojistik firmasıyla çalıştım ve çok memnun kaldığım için buradan belirtmek istedim.

 20. Nergiz ılgaz dedi ki:

  Parça eşya mı göndereceksiniz? Özellikle Avrupa’ya hatta Amerika’ya o zaman kesinlikle Avrupa Uluslararası Lojistik firmasını tercih etmelisiniz! Neden mi çünkü bu işin uzmanı Avrupa Uluslararası Lojistiktik!

 21. Edibe yiğit dedi ki:

  Tüm ekip son derece profesyonel ve duyarlıydı. Bir soru sorduktan sonra 20 dakika içinde onlardan her zaman haber aldım. Talimatlar açıktı, iletişim mükemmeldi ve hareket eden ekip çok verimli, kibar ve düzenliydi. Avrupa Uluslararası Lojistik firmasını kesinlikle tavsiye ediyorum.

 22. erhan can dedi ki:

  Avrupa Uluslararası Lojistik işimde bana çok yardımcı oldu ve tüm değerli eşyalarımı çok Almanya’ya taşıdı. Salgın nedeniyle çok daha özenli bir çalışmanın içerisindeydiler. Kesinlikle tavsiye ettiğim bir firma.

 23. efecan kara dedi ki:

  Ev eşyalarımı paketlerken ve yüklerken yaptıkları mükemmel iş için Avrupa Uluslararası Lojistik firmasına teşekkür ederim. Gerçek anlamda profesyonellerdi. Artık Avrupa’ya eşya gönderirken, bu firmayla çalışacağım.

 24. fahrettin candan dedi ki:

  Tüm sorularımı cevapladılar ve her şeyi tüm detaylarıyla açıkladılar. Tüm süreç boyunca çok saygılı ve nazik davrandılar. Avrupa Uluslararası Lojistik firmasını tavsiye etmemdeki sebep, yaklaşık birkaç aydır bu firmayla Fransa’ya zati eşyalarımı gönderiyorum. Çok da memnun kaldım.

 25. Talat Gündüz dedi ki:

  İlk görüşmeden teslim almaya kadar muhteşem hizmet! Avrupa Uluslararası Lojistik nakliyeden önce her şeyi gözden geçirdi. Taşıyıcılar çok arkadaş canlısı ve çalışkan, harika ekip, çok profesyonel, kesinlikle onları tavsiye ediyorum.

 26. İrfan candanc dedi ki:

  İlk görüşmeden teslim almaya kadar muhteşem hizmet! Avrupa Uluslararası Lojistik nakliyeden önce her şeyi gözden geçirdi. Taşıyıcılar çok arkadaş canlısı ve çalışkan, harika ekip, çok profesyonel, kesinlikle onları tavsiye ediyorum.

 27. avni karahan dedi ki:

  Avrupa Uluslararası Lojistik firmasıyla taa İngiltere’ye parça eşyalarımı gönderdim. Beklediğimden kısa bir süre içerisinde tüm eşyalarım eksiksiz bir şekilde teslim edildi. Emeklerine sağlık.

 28. Mesude uyar dedi ki:

  Kısa süre önce Türkiye’den, Fransa’ya taşındım ve uzun araştırmalardan sonra eşyalarımı göndermesi için Avrupa Uluslararası Lojistik şirketini tuttum. Çok da memnun kaldım. Tavsiye ederim.

 29. Taner bilmez dedi ki:

  Avrupa Uluslararası Lojistik tüm beklentilerimi aştı! Tüm eşyalarımın güvenli ve emniyetli bir şekilde paketlendiler. Mükemmel bir iş çıkardıkları için tavsiye ediyorum. Uluslararası nakliyatta Avrupa Uluslararası Lojistik kesinlikle 1 numara!

 30. elif bennur dedi ki:

  Tüm çalışanlarınıza ve ortaklarınıza en içten teşekkürlerimi iletmek istedim. Avrupa Uluslararası Lojistik firmasıyla uzun süreden bu yana çalışıyorum, hiçbir işimde de sorun çıkarmadılar. Tavsiye ediyorum.

 31. tümer karalı dedi ki:

  Avrupa Uluslararası Lojistik son zamanlarda karşılaştığım en iyi taşıma hizmetiydi! Ayrıca mükemmel müşteri hizmetleriniz için sizi takdir etmek isterim! Artık Avrupa’ya zati eşya göndermek istediğimde sizi arayacağım!

 32. yadigar karaca dedi ki:

  Bir pandeminin ortasında Almanya’dan Türkiye, Kocaeli iline duygusal aile yadigârlarını taşımak için güvenilir ve cana yakın bir hizmete ihtiyacımız vardı. Avrupa Uluslararası Lojistik firmasını aradık. Çok da memnun kaldık. Teşekkür ediyorum.

 33. Varol onurlu dedi ki:

  İnterneti kullanarak kapsamlı bir araştırma yaptık ve arkadaşlarımızdan öneriler istedik. Bunun sonucunda Avrupa Uluslararası Lojistik firmasıyla karşılaştık. Kesinlikle işlerinde uzmanlar. Bu firmayla İngiltere’ye eşyalarımı gönderdim. İlgiliydiler.

 34. orhan alabulut dedi ki:

  Avrupa Uluslararası Lojistik firmasıyla ilk temasımdan sonra yanıt hızlı oldu. Telefonda çok nazik ve dostça davrandıkları için bu firmayı tercih ettim. Çok da memnun kaldığım için buraya özellikle yazmayı istedim. Tebrik ederim.

 35. Papatya olcay dedi ki:

  Kesinlikle güvendiğim bir firma. Özellikle uluslararası nakliyat hizmetleri söz konusu olduğunda Avrupa Uluslararası Lojistik firmasını her zaman tek geçiyorum. İddialı işlerinin uzmanı ve son derece profesyonel bir firma!

 36. leman güler dedi ki:

  Her zaman bilgilendirildiğim için eşyalarımın durumunu hiç merak etmedim. Seçtikleri paketleyiciler, ayna ve cam raflar da dahil olmak üzere tüm eşyalarımızı özenle paketlediler. Sonrasında eşyalarımı İspanya’ya taşıdılar. Hiçbir sorun da yaşamadım!

 37. Hüsnü kurt dedi ki:

  Çalışanları nazik ve dikkatliydi. Tüm süreçten tamamen memnun kaldım. Onlara özellikle teşekkür etmek için buraya yazmak istedim. Zati eşyalarınızı yurt dışına içiniz rahat bir şekilde Avrupa Uluslararası Lojistik firmasıyla taşıtabilirsiniz!

 38. Murat Kurşun dedi ki:

  Avrupa Uluslararası Lojistik firmasıyla ilk kez çalıştım. Sanat eserlerimi ve değerli eşyalarımı paketlemek için gönderilen uzman ekip, şimdiye kadar karşılaştığım en verimli, deneyimli ve nazik ekipti. Onların özenli bir şekilde davranmaları içimi rahatlattı. İlgiliydiler.

 39. Tahsin Bey dedi ki:

  Avrupa Uluslararası Lojistik firmasıyla zati eşyalarımızı yurtdışına özellikle de Almanya’ya gönderiyoruz. Sürekli bir şekilde de Avrupa Uluslararası Lojistik firmasıyla çalışıyoruz. İlgili bir firma her zaman tavsiye ettiğim bir firmadır.

 40. konur kayaalp dedi ki:

  Avrupa Uluslararası Lojistik ekip çok verimli. İlk temastan son teslimata kadar herkes çok profesyoneldi. Eşyalarımı paketlemelerinden tutun da montaj aşamasına kadar kesinlikle memnun kaldım. Hemen herkese de tavsiye ediyorum.

 41. nedim şenli dedi ki:

  Çok fazla memnun kaldım. Organizasyonları mükemmeldi. Kesinlikle tavsiye ederim. Parça eşyalarımı uygun fiyatlı bir şekilde Hollanda’dan getirttim. Arkadaşlarıma ve çevreme de sizi sürekli tavsiye ediyorum.

 42. Defne ünlü dedi ki:

  Avrupa Uluslararası Lojistik firmasıyla eşyalarımı Avusturya’ya taşıttım. Mobilyalarımı Bursa İnegölden aldım. Sonrasında taşıtmak için firma aradım. Araştırmalarım neticesinde Avrupa Uluslararası Lojistik firmasında karar kıldım. İyi ki de bu firmayı seçmişim.

 43. Sezen canlı dedi ki:

  Özellikle yurtdışı zati eşya taşımacılığında süper bir firma. Her zaman müşteri odaklılar. Bunu nerden anladım? Çünkü ilk görüşmemizden eşyaları teslim edinceye kadarki geçen süre içerisinde bizimle hep iletişim halindeydiler.

 44. Sadık Elnur dedi ki:

  Avrupa Uluslararası Lojistik firması kesinlikle taşımacılık işinde uzman. Kanada’da öğrenciyim. Oraya götürmek istediğim parça eşyalarımı Avrupa Uluslararası Lojistik firmasıyla taşıttım. Çok da memnun kaldım.

 45. Yunuscan aydın dedi ki:

  Avrupa Uluslararası Lojistik firması her zaman tavsiye ettiğim ve çalışmaya devam ettiğim bir firma. Bende Norveç’ten eşyalarımı getirttim. Memnun kaldığım için de buraya yorum yazmak istedim.

 46. adem karaca dedi ki:

  Avrupa Uluslararası Lojistik harika servis! iletişim ve ilgileri süper. Herkes çok profesyoneldi ve onları hemen tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. Eşyalarımı Almanya’ya Avrupa Uluslararası Lojistik firmasıyla taşıttım. Memnun kaldım.

 47. aslı bendeniz dedi ki:

  Tüm ekipten mükemmeldir. Hizmetleri ve iletişimleri takdire şayandı. Özellikle yardımsever ve uzlaşmacı olan ekip çalışanlarından memnun kaldım. Bundan dolayı da artık Yurt dışına zati eşya göndereceğim zaman Avrupa Uluslararası Lojistik firmasıyla çalışma kararı aldım.

 48. gani elmas dedi ki:

  Avrupa Uluslararası Lojistik ile Fransa’daki ofis eşyalarımızı getirttik. Korona nedeniyle beklenmedik bir şekilde erken taşınmak zorunda kaldım. Ancak Avrupa Uluslararası Lojistik işini mükemmel yaptı. Hizmetlerini tavsiye ederim.

 49. yahya dumanlı dedi ki:

  Uluslararası nakliye biraz korkutucu olabilir, ancak Avrupa Uluslararası Lojistik benim bu işimi kolaylaştırdı. Personel nazik, kibar ve her durumda yardım etmeye istekliydiler. Bundan dolayı Avrupa Uluslararası Lojistik firmasını öneriyorum.

 50. Yakup taşçı dedi ki:

  Avrupa Uluslararası Lojistik taşınma sürecinde bana yardım etmede, bana ihtiyacım olan güveni vermede çok ilgiliydiler. Onların ilgilerine teşekkür etmek için yazdım. Taaa Polonya’da eşyalarımı buraya kadar getirdiler. Teşekkür ederim!

 51. sefa gece dedi ki:

  Eşyalarımı Hollanda’dan, Türkiye’ye taşımak zorunda kaldım! Avrupa Uluslararası Lojistik COVID-19 nedeniyle tedirginliğim de yok değildi. Ama Avrupa Uluslararası Lojistik firması tüm endişelerimi giderdi. Teşekkürlerimi sunuyorum.

 52. onur karaduman dedi ki:

  Almanya’da eşyalarım bir süre depoda kaldı. Sonrasında bu eşyaları Türkiye’ye getirmek istedim. Tam bu zamanda karşıma Avrupa Uluslararası Lojistik firması çıktı. İyi ki de çıktı! Çünkü eşyalarını pratik bir şekilde getirttim.

 53. izzet tanıdık dedi ki:

  Avrupa Uluslararası Lojistik Şirketinin sürekli iletişim halinde olmasından ve beni her zaman güncel tutmasından çok memnun kaldım. Çalışan hemen herkes çok profesyoneldi. Hizmetlerini kesinlikle tavsiye ediyorum.

 54. mahmut kapıcı dedi ki:

  Mart ayı ortasında Paris’ten, İzmir’e taşındık. Ne yazık ki, hareketimiz Corona pandemisi hakkında artan endişemizin olduğu döneme denk geldi. Ama Avrupa Uluslararası Lojistik firması, kusursuz bir şekilde bize taşınma fırsatı sundu.

 55. yaren dündar dedi ki:

  Avrupa Uluslararası Lojistik Nakliye şirketiyle nakliye ile ilgili ilk temastan itibaren her şey çok pürüzsüz hale geldi. Bu andan sonra zaten içim de rahattı. Çünkü Eşyalarımı İtalya’ya Avrupa Uluslararası Lojistik firmasıyla daha öncede göndermiştim. Emeklerine sağlık.

 56. Sadık yurt dedi ki:

  Avrupa Uluslararası Lojistik tüm taşınma işlemi boyunca mükemmel işler yaptı. Her şey mükemmeldi bundan dolayı da özellikle tavsiye etmek için yazdım. Zati eşyalarımı artık Avrupa Uluslararası Lojistik firmasıyla taşıtacağım.

 57. Alican onurlu dedi ki:

  Avrupa Uluslararası Lojistik firmasını aradıktan sonra tüm tarihler ve süreç hakkında sürekli bilgilendirildik. Almanya’daki çalışanları çok hızlı, verimli ve profesyoneldi. Eşyalarımı kısa süre içerisinde buraya getirdiler.

 58. kenan renk dedi ki:

  Avrupa Uluslararası Lojistik ile yeni taşındık. Eşyalarımızı yeni açtık. Tüm eşyalarımız sağlam ve bir tek çizik dahi yok. O kadar yol geldiler, herhangi bir sorun da çıkmadı. Zati eşya taşımacılığında kesinlikle 1 numara!

 59. İskender konur dedi ki:

  Daha önce başkalarının işleri hakkında hiç yorum yazmadım. Bu benim prensibimdi. Şimdi bunu yapıyorum çünkü Avrupa Uluslararası Lojistik firmasından fazlasıyla memnun kaldım. Avrupa Uluslararası Lojistik firması zati eşyalarımı İsviçre’den getirdi.

 60. mahinur kara dedi ki:

  Avrupa Uluslararası Lojistik firması yaptığınız iş harika! Özellikle sürekli iletişim halinde olmanızı çok sevdim. Önümüzdeki ay bir miktar zati eşyam daha var. Bu sefer adres Macaristan!

 61. uğur ada dedi ki:

  Eşyalarımızı yüklemek için harika 5 kişilik ekip geldi. İşlem süperdi. Kısa süre içerisinde eşyalarımızı paketledir. Uluslararası standartlarda taşınacak hale getirdiler. Çok emek verdiler ben de tebrik etmek için buraya yazmak istedim.

 62. osman kale dedi ki:

  Avrupa Uluslararası Lojistik firmasının özellikle çalışanlarına minnettarım. Çok ilgiliydiler. Kesinlikle arkadaşlarıma ve çevre artık sizi tavsiye edeceğim. Çünkü fazlasıyla hak ediyorsunuz

 63. kasım adam dedi ki:

  Avrupa Uluslararası Lojistik ile gerçekten harika bir deneyim yaşadım. Söz verdikleri her şeyi yerine getirdiler. Bundan dolayı da övgümü fazlasıyla hak ettiler. Zati eşya taşımacılığında Avrupa Uluslararası Lojistik firması kesinlikle bir numara!

 64. gamze duran dedi ki:

  Eşyalarım iyi paketlenmişti ve bir uluslararası yolculuğundan ve karayolu yolculuğundan sağlam bir şekilde kurtuldu. Bundan dolayı da Avrupa Uluslararası Lojistik firmasını tebrik etmek istedim. Eşyalarımı Fransa’ya Avrupa Uluslararası Lojistik firmasıyla gönderdiğim için çok memnun kaldım.

 65. yusuf can dedi ki:

  Avrupa Uluslararası Lojistik firması tüm taşınma işlemi boyunca nazik, bilgili ve gerçekten duyarlıydı. Çok kısa zamanında çözdükleri bir paketleme sorunum vardı. Eşyalarımı öyle güzel paketlediler ki Hollanda’ya kadar tek bir hata olmadan eşyalarım gitti.

 66. derya karadeniz dedi ki:

  Avrupa’daki taşıma işlerimde beni memnun eden doğru evrak işlerini yapmama yardımcı olan bir firma. Eşyalarım tam zamanında geldi ve çalışan ekip de müthişti. Avrupa Uluslararası Lojistik firması öneriyorum.

 67. kudret candan dedi ki:

  Avrupa Uluslararası Lojistik süper bir çalışma çok teşekkürler! Hiçbir sorun yaşanmadan eşyalarımı Fransa’ya getirttim. Çok da memnun kaldığım için özellikle buradan belirtmek istedim. Bundan sonra da Avrupa Uluslararası Lojistik firmasıyla çalışmaya karar verdik.

 68. Deniz çaycı dedi ki:

  Biz her ay düzenli olarak Avrupa’ya zati eşya gönderen bir firmayız. En son işimizde Avrupa Uluslararası Lojistik firmasıyla çalıştık. Bundan sonra da kesinlikle Avrupa Uluslararası Lojistik firmasını tek geçeriz! Sorunsuz bir hizmet!

 69. melih bulut dedi ki:

  Mükemmel ve hızlı bir hizmet anlayışları var. Avrupa Uluslararası Lojistik firması taşınma sürecinin hemen her aşamasında yanımızdaydı. Üstelik o kadar eşyamızı sorunsuz bir şekilde İtalya’ya kadar taşıdılar.

 70. talat umut dedi ki:

  Avrupa Uluslararası Lojistik firmasıyla taşınma, gümrük ve paketleme süreci mükemmel geçti. Zati eşya işlerinde kesinlikle Avrupa Uluslararası Lojistik firmasını öneriyorum. Bundan sonra da düzenli olarak bu firmayla çalışmaya devam edeceğiz.

 71. yeliz cancan dedi ki:

  Covid-19’un kısıtlamaları sırasında uluslararası nakliyat sorun olur mu diye düşünmüyor değildim. Ama Avrupa Uluslararası Lojistik firması bize son derece profesyonel bir şekilde hizmet sundular. Övgüyü de fazlasıyla hak ettiler. İlgilerine teşekkür ederim.

 72. Kadir tuna dedi ki:

  Şimdiye kadar harika hizmet aldık. Avrupa Uluslararası Lojistik firmasının personelleri yardımsever ve bilgiliydi. Tüm taşınma sürecinde bizimle yakından ilgilendikleri için çok teşekkür etmek istiyoruz.

 73. Tarık karadağ dedi ki:

  Avrupa Uluslararası Lojistik firmasının paketleme ekibi son derece verimli ve nazikti. Yine bu nezaketi taşınma sürecinin tamamında gösterdiler. Bundan dolayı da her zaman benim gözümde etkili ve profesyonel bir firma olarak yer edineceksiniz.

 74. tumar çınar dedi ki:

  Bu ekiple birlikte çalışmaktan büyük keyif aldık. Ne söyledilerse tamamını yaptılar. Son derece ilgili bir ekip olduğu için herhangi bir sorun da yaşamadık. Şimdi de yeni zati eşyalarımı Avrupa Uluslararası Lojistik firmasıyla taşıtmaya karar verdim.

 75. varol anıl can dedi ki:

  Avrupa Uluslararası Lojistik firmasından tüm beklentilerini bulabilirsiniz! Bir nakliyeden ne istiyorsanız, tamamı bu firmada var. Uygun fiyatlı olmakla birlikte işlerinde de uzmanlar. Bununla birlikte sürekli iletişim halindeler.

 76. kağan tan dedi ki:

  Uluslararası zati eşya taşıma hizmeti almak isteyen herkese kesinlikle tavsiye ederim. Çünkü bizim eşyaların içerisinde koca bir piyano vardı. Kırılacak diye çok korkuyordum. Sorunsuz bir şekilde getirdiler.

 77. Songül ılgaz dedi ki:

  Selam. Gönderimi almaya gelen ekibin benimle planladıkları gibi tam zamanında olduğunu söylemeliyim. Bundan dolayı da artık her zaman zati eşyalarımı Avrupa Uluslararası Lojistik firmasıyla göndereceğim.

 78. Dündar candaş dedi ki:

  Profesyonellerdi ve bu eşyalara ve çevreye büyük özen gösterdi. 4 kişilik ekip nazikti ve bu hareketli stresli günü benim için çok daha kolay hale getirdi! İlgilerine ve alakalarına özellikle teşekkür etmek isterim.

 79. serdar bulut dedi ki:

  Avrupa Uluslararası Lojistik firmasına çok teşekkür ederim!! Bu şirketi her zaman tavsiye ederim! Özellikle uluslararası nakliyat gibi özel bir alanda kesinlikle uzmanlar. Her zaman da profesyonel bir şekilde hizmet sunuyorlar.

 80. hamza dağ dedi ki:

  Avrupa Uluslararası Lojistik firmasındaki ekip harikaydı! Tam da istediğimiz kalitede bir taşımacılık hizmetini sundular. Eşyalarımı Avrupa Uluslararası Lojistik firmasıyla Hollanda’ya kadar gönderdim. Çok da memnun kaldım.

 81. karahan vural dedi ki:

  Taşınmak asla kolay değildir – özellikle uluslar arasında ve 5 bin km’den fazla uzakta bir yere zati eşya taşıtmak. Ama Avrupa Uluslararası Lojistik firması mükemmel bir kalitede bir taşınma hizmeti sundu. Bundan dolayı da tavsiye ediyorum.

 82. sabriye turunc dedi ki:

  İletişim bölümündeki arkadaşlar ilgiliydi. Gelen ekip arkadaşları da son derece etkili bir şekilde çalıştılar. İşlerinde uzman oldukları çok belli oluyordu. Avrupa Uluslararası Lojistik firmasını herkese tavsiye ederim.

 83. aslı gürel dedi ki:

  Avrupa Uluslararası Lojistik firmasıyla eşyalarımı Fransa’ya gönderdim. İletişim son derece zamanındaydı – her zaman neler olduğunu biliyordum ve sorularım hemen cevaplandılar. Bundan sonra da bu firmayla çalışmaya devam!

 84. Görkem canlı dedi ki:

  Avrupa Uluslararası Lojistik firmasıyla epeydir çalışıyoruz. Son derece de memnun kaldığımız için yazmak istedik. İşimiz gereği tüm Avrupaya hatta Amerikaya dair eşya gönderiyoruz. Avrupa Uluslararası Lojistik kesinlikle tavsiye edilir.

 85. Özlem karaca dedi ki:

  Yurtdışına taşınması gereken herkese Avrupa Uluslararası Lojistik firmasını şiddetle tavsiye ediyorum. Çünkü son derece profesyoneller. Taktiri de fazlasıyla hak ediyorlar!

 86. murat yarar dedi ki:

  Avrupa Uluslararası Lojistik firmasındaki tüm çalışanlara çok teşekkür ederim! İlgili alakalı bir firma. Özellikle eşyaların zarar görmemesi için son derece titiz bir şekilde çalışıyorlar. Her zaman da bu firmayla çalışacağım.

 87. nedim sen dedi ki:

  Avrupa Uluslararası Lojistik firmasıyla anlatıştan sonraki tüm süreç sorunsuz geçti. Firmaya ait ekibin geri kalanı gibi, her zaman bir sonraki adımı ileterek başa çıkmak için harika oldu. Böylece taşınmanın tüm aşamalarından da anından haberdar olduk.

 88. Uğurcan üzümcü dedi ki:

  Herhangi bir nakliye ihtiyacı için Avrupa Uluslararası Lojistik firmasını şiddetle tavsiye ederim. Özellikle zati eşya taşımacılığını uluslara arası kalite standartlarında sunabilen bir firma. Kesinlikle hemen herkese de tavsiye ediyorum.

 89. koray demirci dedi ki:

  Avrupa Uluslararası Lojistik firmasıyla çok uzun süreden bu yana çalışıyoruz. Tam anlamıyla işlerinde profesyonel bir firma. Özellikle alanlarında uzman olan bir personel yapıları var. Bu da Avrupa Uluslararası Lojistik firmasını bir numara yapıyor!

 90. faruk cansız dedi ki:

  Özellikle bizim eşyaları buraya kadar getiren arkadaşlara özellikle teşekkürlerimi iletmeyi istiyorum. Kesinlikle son derece profesyoneller. Avrupa Uluslararası Lojistik firması övgüyü fazlasıyla hak ediyor.

 91. ibrahim deniz dedi ki:

  Avrupa Uluslararası Lojistik ile Almanya’ya çok sayıda farklı eşya taşıttık. Her zaman da bu firmayı tercih ediyoruz. Son derece profesyonel bir firma. Üstelik fiyat konusunda da oldukça cazipler.

 92. Pekcan kömür dedi ki:

  Artık ben de zati eşyaları hangi firmayla göndereceğimi buldum. Avrupa Uluslararası Lojistik firmasını artık tek geçerim. Çünkü o kadar eşyayı taşıdılar. Herhangi bir sorun da yaşatmadılar.

 93. Hüsnü susuz dedi ki:

  Artık ben de Avrupa Uluslararası Lojistik firmasıyla çalışmaya devam edeceğim. Çünkü kesinlikle alanlarında uzman olan bir firma. Bir de fiyat konusunda son derece cazipler. Daha ne olsun!

 94. Tunar oduncu dedi ki:

  Esasında ben kolay kolay yorum vs yazmam! Ama Avrupa Uluslararası Lojistik firmasının hizmetinden son derece memnun kaldığım için özellikle yazmak istedim. Son derece titiz ve profesyonel bir çalışmayı ortaya koydular.

 95. tamer can dedi ki:

  Sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı Avrupa’ya zati eşya olarak taşıtmak istiyorsanız, kesinlikle Avrupa Uluslararası Lojistik firmasını öneririm. Çünkü bu firma her zaman yüksek kalite standartlarında bir hizmet sunuyor.

 96. Süleyman deniz dedi ki:

  Yakın zamanda Almanya’dan eşyalarımı Türkiye’ye Avrupa Uluslararası Lojistik firmasıyla getirttik. Eşyalarımı paketlemeden tutun da eve yerleştirinceye kadar son derece titiz bir yaklaşım içerisinde yer aldılar. Kesinlikle tavsiye ederim.

 97. celal adacı dedi ki:

  Avrupa Uluslararası Lojistik firmasını artık her zaman tercih edeceğim. Çünkü son derece ilgili bir firma. Üstelik her zaman iletişimde kalarak, taşınma sürecinin tüm ayrıntılarını birlikte yürütmemize de olanak tanıdılar.

 98. ali özer dedi ki:

  Avrupa Uluslararası Lojistik firmasını artık her zaman tercih edeceğim. Çünkü son derece ilgili bir firma. Üstelik her zaman iletişimde kalarak, taşınma sürecinin tüm ayrıntılarını birlikte yürütmemize de olanak tanıdılar.

 99. namın çam dedi ki:

  Avusturya’dan zati eşyalarımız vardı. Onların tamamını da Avrupa Uluslararası Lojistik firmasıyla taşıttık. Son derece de memnun kaldık. Bundan sonra da çalışacağım firmanın adı bellidir.

 100. selami yılmaz dedi ki:

  ben de Avrupa Ekspress Lojistik firmasıyla yeni tanıştım. İlgili olmaları işlerini haklarıyla yapmalarını beğendim. Bundan dolayı da eşyalarımı bu firmayla Almanya’ya gönderdim. Tüm çalışanlara selamlar.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?