tr

Almanya’dan Türkiye’ye Eşya Taşıma Fiyatları

134

Almanya’dan Türkiye’ye eşya taşıma fiyatları farklı nedenlere bağlı olarak değişebilmektedir. Farklı bir ülkeye taşınmak ve başka ülkeleri keşfetmek artık hepimizin hayali olmuş durumdadır. Bu durumda eşyalarımızı da yanımızda götürüp götürmemek arasında kalıyoruz. Eşyayı yanımıza almak istersek de nakliye şirketlerini araştırıyor ve seçim yapmak durumunda kalıyoruz. Çoğumuz yanımıza bir çanta alıp götürmek istesek de maalesef ki yaşantımız aynı şekilde gerçekleşmiyor. Eğitim için iş için veya sadece farklı bir hayat için ülkeler değiştiriyor ve kıtalar aşıyoruz. Normal şartlarda Almanya’dan Türkiye’ye ev taşıma valizinizi alıp gitmek gibi görünse de, tüm evimizi taşıyoruz. Bunun için takip etmemiz gereken birçok prosedür de bulunmaktadır.

Almanya’dan Türkiye’ye Eşya Taşıma Fiyatları

Özellikle son zamanlarda Almanya’dan Türkiye’ye eşya taşıma fiyatları açısından firmamızın oldukça avantajlı bir firma olduğunu ifade etmek mümkün olmaktadır. Elbette ki bu tür fiyatlar farklı nedenlere bağlı olarak da güncellenmektedir. Taşınacağımız ülkeye tüm ev eşyalarınızı veya en azından bir kısmını götürmek çok olağan bir durum haline gelmiştir. Uluslararası taşımacılık hizmeti alçağınız zaman tüm işlemlerini yasal çerçevede sunan bir firma seçmeniz gerekmektedir. Eşyalarınızın güvenle ulaşması ve varacağınız adrese kırılmadan çizilmeden gelmesini istiyorsak bir firma ile anlaşmak gereklidir.

Firmamız bu alanda güzel işler başarmış ve müşterilerinin tercih ettiğine pişman olmadığı bir şirket konumundadır. Taşımacılık işlemi kendi bünyemizde yer alan özel nakliye araçlarımız, kamyonlarımız ve uzman personellerimiz yardımı ile yapılır. Fiyat politikamız da ekonomik olarak belirlenmiş olup profesyonel bir hizmet sunulmaktadır. Ki ülkemizde yaşayan insanların bütçelerini düşününce taşınmak kolay bir olgu olmaktan çıkmıştır. Uluslararası evden eve nakliyat süreçleri için de bu durum aynen geçerliliğini korumaktadır.

Almanya Türk vatandaşları tarafından tercih edilen ülkelerin başında gelir. Zamanın da bir sürü göç verdiğimiz halen daha birçok vatandaşımızın yaşadığı bir ülkedir. Siz de bazı kurallara uyarak seçim yapmak durumundasınız! Bunlara uyarak seçim yapar ve dikkat ederseniz sizler de güvenli bir şekilde eşyalarınızın taşınmasına yardımcı olacaksınız. Uzun yol gideceği için eşyalarınızın özenli bir şekilde paketlenir. Paketleme işlemi uzman personel tarafından yapılır.

Almanya’dan Türkiye’ye Ev Eşyası Taşıma Fiyatları

Taşınmadan önce mutlaka taşınma sözleşmesi yapmak gerekmektedir. Sözleşme şirket ve müşteri arasında düzenlenen ve karşılıklı hakları koruyan bir akittir. Bu sözleşme içinde fiyattan ve taşınacak eşyalara kadar belli düzenlemeler yer alır. Kimi eşyalar varılacak yere göre taşınması yasaktır ve gümrük işlemlerinde takılabilir. Dökülecek bozulacak eşyaları ve yiyecekleri taşımamak gerekmektedir. Hangi eşyaların götürülüp hangilerinin götürülemeyeceğini iyi bilmek gerekiyor.

Almanya'dan Türkiye'ye Eşya Taşıma Fiyatları

Uluslararası evden eve taşımacılık kurallarına uygun olan eşyaların taşınmasına izin verilir. Taşınacak olan eşyalar doğru paketlenmelidir. Kısa sürede bozulacak olan gıdalar, sıvı maddeler, yanıcı maddeler paketlemeden muaf tutulmalıdır. Eşyalar paketlendikten sonra etiketlenmeli ve kategorilere ayrılmalıdır. Bu sayede eşyalar da birbirine zarar vermez ve taşınan eşyalar birbirine zarar vermez. Taşınması yasak olan ürünlerin de bulundurulmaması önemlidir. Eşyaların taşınacağı araçlar büyüklüklerine göre belirlenir.

Gidilecek olan ülke için konsolosluk ya da elçiliklerden gerekli izin ve yetki belgeleri yaptırılmalıdır. Gönderi yapılacak araç CBP formu ve diğer izin belgelerine sahip olmalıdır. Almanya’dan Türkiye’ye ev eşyası taşıma fiyatları ülkelerin prosedürlerine değişmektedir. Bu prosedürleri firmalarınız sizler için halledecektir yine de öğrenmek isterseniz konsolosluklar aracılığı ile de öğrenebilirsiniz. Kimi ülkeler sıkı prosedürler uygulamaktadır. Çoğu Avrupa ülkelerinde durum böyledir.

Almanya’dan Türkiye’ye Ev Eşyası Taşıma Firmaları

Taşıma prosedürlerine uyulması ve gerekli izinlerin alınması vakit kaybını önler ve yeni yaşamanıza aksilik olmadan daha hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz. Sizler için her ayrıntıya dikkat edilecek ve firma çalışanlarımız yardımcı olacaktır. Firmamız, bu konuda tedbirli davranan, kurumsal hizmet veren Almanya’dan Türkiye’ye ev eşyası taşıma firmalarının başında gelmektedir. Ev eşyası taşıma diğer nakliyat konularından oldukça zordur. Eşyaların uygun şekilde taşınması ve paketlenmesi gerekmektedir.

Paketleme için en kaliteli ambalajlar kullanılacak ve taşımadan önce araç dezenfekte edilecektir. Elektronik, cam ve kırılacak eşyalar özenli paketlenecek ve ayrı bir kategoride taşınacaktır. Araçların uygun büyüklükte olması ve eşyaların üst üste konulmaması önem taşır. Eşyalar üste üste yığılarak sürekli sıkışık taşınması eşyalarınıza zarar verecektir. Firmamız görevlileri bu konuda uzman olan deneyimli taşıma personelleridir. Araç şoförlerimiz de uzun yol sürücülüğünde deneyimli olan ve yetki belgelerine sahip olan kişilerdir.

Almanya'dan Türkiye'ye Eşya Taşıma Fiyatları

Almanya’dan Türkiye’ye Zati Eşya Taşıma Fiyatları

Zati eşya taşıma belli standartlar ile belirlenmiş, genellikle nakliye hususunda ev eşyaları olarak nitelendirilen, sınıflandırılmış eşya gruplarını içine alır. Bu eşyalar ev araç gereçleri ve kişisel eşyalar ile sınıflandırılmıştır. Yol boyunca eşyalarınızı ne yazık ki kendimizle taşımak mümkün değildir. Yasal olarak da gümrük işlemleri gereğince de bir arada taşımak ne yazık ki mümkün değildir. Bu sebeple eşyalarımızı taşımak için nakliye firması ile anlaşmamız gerekmektedir. Firmalar sizlere bu konuda daha da ayrıntılı bilgi verecektir.

Uluslararası nakliyat hizmet içeriği size garanti kapsamı içerisinde sunulmakta olup en uygun Almanya’dan Türkiye’ye zati eşya taşıma fiyat anlayışı içerisinde yer almaktadır. Avrupa ülkelerinden taşınmak istediğinizde eşyalarınızı da götürebilirsiniz. Bunun için firmalara bir bedel ödeyerek nakliye hizmetinden yararlanabilir ve eşyalarınızı güvenle taşıyabilirsiniz. Firmamız ile anlaşırsanız gözünüz arkada kalmaz ve eşyalarınızın tam tarihinde yerine ulaşmış olur. Ödeyeceğiniz bedel gayet cüzi olup cebinizi de sizleri de zorlamaz iki türlü de verim elde etmiş olursunuz. Taşınmak sizler için daha kolay hale gelmiş olacaktır.

Almanya’dan Türkiye’ye Ev Taşıma Fiyatları

Almanya ev nakliyesi için ortalama bir fiyat aralığı var ama net bir fiyat söylemek zordur. Çünkü fiyat hesaplanırken eşyanın alınacağı şehir ve Almanya’dan Türkiye ev taşıma fiyatları ortalaması, teslim edilecek adres fiyat üzerinde etkilidir. Yine eşyanın miktarı gümrük masrafları eşyanın değerine göre taşıma esnasında oluşabilecek herhangi bir zarara karşı sigorta bedeli ve müşteri tarafından istenilen ek hizmetlere göre fiyat farklılık gösterilmektedir. Ekspertiz raporu ile taşınacak eşyalarınız tespit edilecek ve sizlere bir fiyat verilecektir. Ambalajlama kolileme için ekstra fiyat alınmaz.

Fiyat tek fiyat olarak sizlere bildirecek ve artırım ile azaltma yapılmaz. Gidilecek mesafe de fiyata hesaplanarak eklenir. Türkiye’nin her şehrine ulaşım sağlanacak ve eşyalarınız taşınacaktır. Nakliye firmasını iyi seçmeli sırf ucuz diye bir şirket tercih edilmemelidir. Bu sizlere daha pahalıya mal olacaktır. Bu sebeple çok titiz davranılmalı bütçeniz kadar eşyalarınızı da düşünmelisiniz. Kırılan eşyalar sizlere daha zor zaman yaşatacaktır. Firmamız kurumsal firma olup sizlere ücret kalemleri tek tek hesaplanarak bildirilir ve masraflardan kaçınmadan güvenliliğe daha önem verilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?