tr

Anahtar Teslimi Taşımacılık

594
Anahtar Teslimi Taşımacılık

Anahtar teslim taşımacılık hizmetleri komple taşımacılık hizmetini bir paket dahilinde sunmaktadır. Bu alanda etkili bir düzeyde hizmet sunan firmamız yüksek kalite standartlarında bir nakliyat hizmeti sunabilme kabiliyetine sahiptir. Firmamız uluslararası taşımacılık hizmetlerini profesyonel seviyede sunmak konusunda iddialı bir konuma sahiptir. Bundan dolayı da bu tarz hizmetleri sorunsuz bir şekilde sunar. İnsanlar çok daha iyi şartlarda bir yaşam için sık sık bulundukları şehri veya ülkeyi değiştirme yoluna gitmektedir. Taşımacılık sektörü de bu noktada insanlara yardımcı olmak adına çalışmalarına her geçen gün bir yenisini eklemektedir. Son zamanlarda taşıma sektöründe ki firmalardan en çok istenen hizmet anahtar teslim taşımacılıktır. Çünkü insanlar konforlu bir şekilde yeni evlerine taşınmak istemektedir.

Anahtar Teslimi Taşımacılık

Anahtar teslimi taşımacılık hizmeti pratik nakliyat çözümlerini sunmaktadır. Bu yöntemle taşınma işlemleriniz oldukça rahat geçecektir. Öncelikle taşınma firmalarına anahtar teslim taşıma hizmeti talebiyle gelirseniz eğer firma bu işi profesyonel bir şekilde icra ediyorsa evinize bir adet görevli göndererek sizin taleplerinizi alır. Genelde bu tür firmaların hizmetleri oldukça çeşitli olduğu için eşya sigortalama, asansörlü taşımacılık, ekstra hassas paketleme gibi birçok farklı istekte bulunabilirsiniz.

Tüm bu taleplerden sonra taşınma süreciniz programlanır ve size sadece kişisel eşyalarınızı alıp taşınma sürecinin tamamlanmasınız beklemek kalır. Çünkü bu işlem sırasında farklı alanlarda uzman birden çok personel bir arada görev alır. Bir grup personel teknolojik ekipmanlarda dahil olmak üzere eşyaların sökümü ve paketlenmesiyle uğraşırken diğer bir grup personel odalara göre eşyaları gruplayıp taşıma aracına götürür.

Anahtar Teslimi Taşımacılık

Daha sonra araçlarda zarar gelmeyecek şekilde sabitlenen eşyalar sizin yeni evinizde hangi odayı ne amaçla kullanacağınıza dair verdiğiniz bilgiler ışığında odalarınıza dağıtılır. Dağıldıkları odalarda tek tek yeniden montajı yapıldıktan sonra ev müşterinin görüşüne sunulur. Eğer müşteri bir talepte bulunmazsa taşınma işlemi bitirilir.  Uluslararası evden eve nakliyat süreci söz konusu olduğunda anahtar teslim taşımacılık mükemmel kalitede bir nakliyat hizmetinin merkezinde yer alır.

Anahtar Teslimi Taşımacılık Firmaları

İşlerinde uzman olan, geniş ve deneyimli bir personel ekibine sahip firmalar genelde anahtar teslimi taşımacılık firmaları olarak hizmet verebilmektedir. Çünkü deneyimli personele sahip olmayan ve personel sayısı yetersiz olan firmalar taşınma işlemi sırasında eşyaların kaybolmasına sebep olduğundan ya da her işe yetişmeye çalışırken eşyalara zarar verdiğinden bu sektörde geri plana düşmektedir.

Bunun yanında anahtar teslim iş yapan firmalara baktığımızda lojistik ağlarının da oldukça geniş olduğu görülmektedir. Sadece şehir içi değil şehirler arası taşımacılıkta yapabilmektedirler. Hatta bazı firmalar ülkeden ülkeye taşımacılıkta yapmaktadır. Çünkü mesafeler arttıkça insanlar daha fazla yorulduğundan kendilerine her konuda yardımcı olabilecek ve sorunsuzca taşımacılık yapabilecek imkanları geniş firmaları seçmektedirler.

Bu firmaları tercih ederseniz öncelikle evinizde ki en ufağından en büyüğüne bütün eşyaları tek tek paketlemek ve kutulamakla uğraşmanıza gerek kalmaz. Bunu sizin yerinize personeller yapar. Üstelikte bu konuda deneyimli oldukları için eşyalarınız çok daha doğru ve bilinçli şekilde paketlenmiş olur. Tüm bu işlemler sizin yapacağınızdan daha hızlı şekilde gerçekleşir. Böylece siz günlerce uğraşıp yorulmamış olursunuz.

Nakliyat işiniz başından sonuna kadar hesaplanarak yapılır. Bu ayrıntılarına kadar tasarlanmış taşınma süreci sayesinde içiniz rahat ve endişesiz bir taşınma geçirirsiniz. Sürecin ne kadar sürede tamamlanacağına kadar birçok bilgiye hâkim olduğunuzdan kendi planlarınızı ona göre yapabilirsiniz. İsterseniz süreci hızlandırmak için ekstra personel isteyebilirsiniz. Eşyalarınızın taşıyan aracın rotasını seçebilirsiniz.

Anahtar Teslimi Taşımacılık Fiyatları

Taşınma işleminizi sorunsuz bir şekilde tamamlamanızda size yardımcı olacak olan anahtar teslimi taşımacılık, fiyatları biraz pahalı olduğunda insanların ilk tercihleri arasında yer almamaktadır. Ama taşınırken konforunuz düşmeyeceğinden ve normal bir taşınma sürecinden çok daha az yorulacağınızdan bu hizmetle taşınmak normal taşınma sürecine göre çok daha tercih edilesidir.

Bu taşınma işleminde kullanılan personel sayısı ve verilen emek oldukça fazladır. Bu açıdan bakıldığı zaman aslında hizmetin fiyatı oldukça uygundur. Eğer siz ekstra personel talep ederseniz fiyatlar buna göre pahalılaşabilmektedir. Ama genel olarak baktığımızda bütün gününü size ayıran ve ellerinden geldiğince sizlerin eşyalarınıza zarar gelmemesi için çalışan personellerle gerçekleşen bu taşınma süreci fiyatına sonuna kadar değmektedir.

Yine fiyatı etkileyen bir unsurda şehirlerarası taşımacılıkta ortaya çıkmaktadır. Oda yakıt masraflarıdır. Ülkemizde ne yazık ki yakıt fiyatları oldukça pahalıdır. Yakıt mesafe uzadıkça çok daha fazla gideceği için haliyle bu durum taşımacılık fiyatlarını olumsuz etkileyecektir. Ama genelde firmalar müşterileri bundan olumsuz etkilenmesinler diye mümkün olduğunca yakıt masraflarını müşteriye az yansıtmamaya çalışmaktadır.

Anahtar Teslimi Taşımacılık

Tüm bu hizmetler haricinde işinizi oldukça kolaylaştıracak ve hızlandıracak olan ekstra hizmetlerde bulunmaktadır. Bunlar eşyalarınızın hızlı bir şekilde ve topluca taşınmasını sağlayacak asansörlü taşımacılık. Kırılan eşyalarınızdan dolayı zarara girmenizin önüne geçmek için alabileceğiniz sigortalama hizmetidir. Anahtar teslim taşımacılık fiyatları gözünüzü korkutmasın bilgi almak ve hizmetleri detaylıca öğrenmek için ücretsiz ekspertiz hizmeti almanızı öneririz.

Anahtar Teslimi Taşımacılık Şirketleri

Eşyalarınızın ne zaman evinizden alınacağından ve hangi şekilde yeni yerlerine gideceğinden emin olmak önemlidir. Firmanın vaatlerini tutacağı yönünde size bir sözleşme sunması ve buna birebir uyarak çalışması oldukça güven vericidir. Bu sebeple anahtar teslimi taşımacılık şirketleri ile çalışmayı, özellikle uzak mesafelere taşınmak isteyen insanların öncelikle tercih etmesini öneririz.

Bu şirketlerin işlerine bir proje olarak bakmaları ve her işe ehemmiyetli şekilde yaklaşmaları bu şirketleri tercih etmek için bir diğer nedendir. Genelde telefonla anlaşmak ve karşı tarafa isteklerinizi iletmek oldukça zorlayıcı olabilir. Telefonla konuşurken karşı taraf bazı isteklerinizi yanlış anlayabilir. Anahtar teslim iş yapan şirketler ise eksperlerle çalıştığı için her isteğiniz karşılığını bulur.

Firmalar oldukça özenli bir şekilde çalışmaktadır. Eşyalarınızın zarar görmemesi için pek çok farklı paketleme ürünü kullanılır. Koltuk, kanepe gibi kumaş ürünlerinizin lekelenmemesi için hepsi kalın muşambalarla ya da streç film benzeri ürünlerle kaplanır. Kırılacak porselen ve cam ürünleriniz sert plastikten varillerin içinde köpüklerle desteklenerek paketlenir. Bunların sonucunda bütün eşyalarınız tek parça halinde yeni evlerine ulaşır. Uluslararası evden eve taşımacılık faaliyetlerinde paketleme hizmetleri ön plana çıkar.

Üstelik çoğu şirket gelişmiş ekipmanlarla çalışmaktadır. Eşyalarınızın sökülmesi için kullanılan matkaplar ve tornavidalar son teknolojidir. Eşyalarınızın hepsine uyum sağlayacak uçları bulunmaktadır. Ağır eşyalarınızın sorunsuzca taşınması için bantlar kullanılabilmektedir. Kullandıkları araçlar oldukça son modeldir. Araçların kasa kısımları da taşınacak eşyalarınızın titreşimden ve sarsıntıdan etkilenmemesi için özel olarak dizayn edilmiştir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?