tr

İtalya’dan Türkiye’ye Ev Eşya Taşıma Fiyatları

108

İtalya’dan Türkiye’ye ev eşyası taşıma fiyatları her firmada farklılık göstermektedir. Çünkü her firma kendine has yöntem ve teknikler sunmakta ayrıca sizlerin farklı isteklerinize göre de değişmektedir. Günümüzde sıklıkla tercih edilen şehirlerarası nakliyat, uluslararası evden eve nakliyat hizmetiyle de müşterilere sunulmaktadır. Bu yönde hizmet veren firmalar genellikle kurumsal olmaktadır. Ancak sektöre yeni atılan taşınma hizmeti sunan firmalarda bulunmaktadır. Bunlar sizlere deneyimsiz olduklarında sorun çıkarabilmektedir. Bu nedenle firma seçimi yaparken çok araştırma yapmanız gerekir. Ayrıca birçok şeye dikkat etmeniz gerekir. Örneğin şoför personellerinin c3 yetki belgesine sahip olup olmadıkları deneyimli ve profesyonel personeller ile çalıştırdığını göstermektedir. Kurumsal ve deneyimli şirketler bünyesinde deneyimli personeller barındırmaktadır.

İtalya’dan Türkiye’ye Ev Eşya Taşıma Fiyatları

Bir ülkeden başka ülkeye taşınmak için genelde birden fazla faaliyet göstermeniz gerekir. Çünkü uluslararası evden eve nakliyat işlemi oldukça zorlu bir süreci kapsamaktadır. Eşya taşımanın haricinde birden fazla prosedür bilgisine sahip olmanız gerekir. Ancak bu gibi işlemler ile uğraşmak istemiyorsanız bu yönde hizmet sunan firmalar ile anlaşma sağlayabilirsiniz. Bu firmalar her yönden sizlere destek olmakla birlikte bütün prosedürleri eksiksiz tamamlamaktadır. Son dönemde İtalya’dan ülkemize birden fazla göç durumu gerçekleşmektedir. Çoğunluk ülkemizde yaşamak amacıyla gelmektedir. Ancak bu kişilerin arasında fiyatlandırmanın yüksek olduğunu düşünüp bu kararından vazgeçen birden fazla insan bulunmaktadır.

Fakat bilindiğinin aksine İtalya’dan Türkiye’ye ev eşyası taşıma fiyatları cep yakmamaktadır. Çünkü son dönemlerde fazlalaşan taşınmalar sonucunda firmalar müşteri kapmak amacıyla birden fazla kampanya üretmekte ve bunları sürdürmektedir. Bu kampanyaların haricinde firmalar kesin bir fiyat belirlememekte birlikte kendi internet sitelerinde de ortalama bir fiyat belirtmemektedir. Kesin fiyatlar ekspertiz ekiplerin evinize gelip ölçü birimlerinizi aldıktan ve bir planlama yapıldıktan sonra belirtilmektedir. Ayrıca ek hizmet istemeniz sonucunda da hesaplamaya ekleme yapılacaktır.

İtalya'dan Türkiye'ye Ev Eşya Taşıma Fiyatları

İtalya’dan Türkiye’ye Ev Eşyası Taşıma Fiyatları 

Nakliyat firmalarında hemen, hemen sabit bir fiyat belirtilmemektedir. Çünkü farklı gümrük işlem maliyetlerinin yanı sıra nakliyat sürecini kapsayan farklı unsurlarda bulunmaktadır. Bu unsurlar sizlerin eşyalarınızın ölçümü ya da gideceğiniz ülkenin yol uzaklığı gibi şeylerdir. Ancak dikkat etmeniz gerekirdi diğer fiyatların aksine en ucuz fiyatı sunan firmaları tercih etmemelisiniz.

Çünkü sonradan bir sorun çıkabilmekle birlikte yeni maliyetler çıkabilmektedir. Bu firmalar genelde deneyimsiz olmakla birlikte kaliteli hizmet sunmayan firmalardır. Ancak deneyimli firmalar ile çalışmanız için standartlarınızın biraz üstüne çıkmanız gerekir. Fiyatlar firma sundukları yöntem ve teknik hizmetine göre değişir. Ayrıca eski ülke ve yeni ülkeniz arasında oluşan yol uzunluğu haricinde yeni ülkenin gümrük işlemleri bazen daha fazla faaliyet gerektirebilir.

İtalya’dan Türkiye’ye ev taşıma fiyatları firmalara göre değişkenlik göstermektedir. Uluslararası evden eve taşımacılık hizmeti sunan yurtdışı firmalar genelde; eşyalarınızı yaptırım amacıyla yaptırdığınız sigorta değeri ve eşyanın m3 birimleri gibi unsurları göz önünde bulundurmaktadır. Ayrıca eşyaların monte edilmesi, araca yüklemesi ve boşaltılması amacıyla da sunulan ek hizmetlerde fiyatlara tabiidir.

İtalya’dan Türkiye’ye Ev Eşyası Taşıma Firmaları 

Çoğu insan iş imkanları nedeniyle ya da eğitim nedeniyle farklı ülkelere taşınmamıza sebep olmaktadır. Avrupa ülkesinin en seçkin ülkelerinden biri olan İtalya’dan son dönemler de ise ülkemize taşınmalar artmaktadır. İtalya sadece ev taşınma nedeniyle değil farklı nedenlerle de ülkemize süreklilik olarak taşımacılık gerçekleştirmektedir. Bu nedenlerden dolayı İtalya’da karayolları taşımacılık yöntemi gelişmekle birlikte tüm taşınmalar sorunsuz gerçekleşmektedir.

Ancak yurtdışından ülkemize gelen insanlar genelde birçok soru sormaktadır. Örneğin eşyalarını yeni adreslerine taşıma konusunda hassas davranan nakliye araçları bulabilecekler mi? Gibi. Fakat müşteriler bu gibi nedenleri sorun etmemelidir. Çünkü birden fazla nakliyat hizmeti sunan firma bulunmaktadır. Bu firmalar ise eşyalarınızı, yeni eşya almanın aksine daha uyguna taşımaktadır.

Deneyimli personel ekibiyle taşınmaları sorunsuz şekilde gerçekleştiren binlerce firma bulunmaktadır. Bunların arasından en güvenilir olanını sevmeniz gerekir. Burada ise dikkat etmeniz bir husus ise sektörde tanınıp tanınmamasıdır. Çünkü sektörde tanınan firmalar genelde güven arz etmektedir. İtalya’dan Türkiye’ye ev eşyası taşıma firmaları hakkında bilgi sahibi olmak adına internet sitelerinde ki müşteri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

İtalya’dan Türkiye’ye Zati Eşya Taşıma Fiyatları

Avrupa’nın bilindik ülkelerinden biri olan İtalya’dan son zamanlarda ülkemize binlerce taşımacılık gerçekleşmektedir. Bu taşımacılık hizmetinin birden fazla dalı bulunmaktadır. Örneğin zati eşya taşımacılık yöntemi, bu yöntem kişisel eşyalarınızın nakliyat firmaları tarafından farklı ülkeye taşınmasıdır. Zati eşyalar genelde kullanılmış olan eşyalardır. Ancak gümrük geçişinde Zati eşya olduğu kanıtlanması gerekir. Zati eşya olduğu kanıtlanan eşyalardan çoğunlukla vergi ücreti alınmamaktadır.

Firmalar zati eşyalarınızı farklı ülkeye götürürken tüm kurallara uymaktadır. Ayrıca taşınma sürecini kapsayan aşamaları ayrıntılı şekilde yapmaktadır. Zati eşya taşımacılık yönteminde çeşitli hizmetler sunulmaktadır. Örneğin depo hizmeti, eski adresinizden eşyalarınızın alınması ve ardından yeni adresinize taşınması gibi hizmetler bulunmaktadır. Bu eşyaların yeni adreslere teslim edilirken birden fazla işlem sunulmaktadır. Bu işlemlerden biri ise sigortalama işlemidir.

İtalya'dan Türkiye'ye Ev Eşya Taşıma Fiyatları

Ülkeden, ülkeye zati eşya taşımanın fiyatı her firmaya göre değişkenlik göstermektedir. Eşyalarınızın paketlenmesi gibi hizmetler bir listeye alınarak sizlere ücret hesaplandırılması sunulmaktadır.  Bunlara hitaben İtalya’dan Türkiye’ye zati eşya taşıma fiyatları hesaplanırken gümrük geçiş ücretleri de göz önünde bulundurulmaktadır.

İtalya’dan Türkiye’ye Ev Taşıma Fiyatları 

Eşya taşımak için anlaştığınız firmalar fiyat hesaplandırması yaparken birden fazla hizmeti göz önünde bulundurmaktadır. İtalya’dan Türkiye’ye ev taşıma fiyatları ise her şirketin sunduğu hizmete göre değişmektedir. Bu nedenle taşımacılık yapacağınız firmayı araştırırken ücretlendirmeyi kapsayan faaliyetleri araştırmanız gerekir. Bu araştırmaların sonucunda ise kendi standartlarınıza uygun olan ve profesyonel yönden hizmet sunan firmayı tercih etmeniz gerekir. Fiyatlandırmalar yapılırken sunulan tüm hizmetler detayları ile sizlere anlatılıp her hizmetin bedeli hakkında bilgi verilmektedir. Çünkü eşyalarınıza göre yada gideceğiniz ülkeye göre hizmetler değişebilmektedir ve buna göre izlenecek yolları sizlere anlatmaktadırlar. Hizmetler sunulurken şu gibi faaliyetler göz önünde bulundurulmaktadır;

İlk olarak eşyalarınıza uygun yapılan paketleme ve araca yüklenirken gerekli olan konteynerler. Bir diğer hizmet ise gideceğiniz ülkenin yol uzunluğu bu hizmet fiyatlandırma da en etken faaliyetlerden biridir. En son olarak eşyanızı güvenli şekilde taşınması amacıyla üretilen araçlar. Bu nakliye araçları eşya ölçümlerinize göre değişmektedir. Ekspertiz amacıyla gelen personeller için fiyatlandırma yapılmaz. Fakat eşyaları taşıma amacıyla firmalar tarafından gönderilen personeller içinde fiyatlandırma yapılmaktadır. Bu gibi hizmetler sunulurken fiyatlar göz önünde tutulmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?