trdeen

Muğla Uluslararası Evden Eve Nakliyat

14.06.2021
457
Muğla Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Muğla uluslararası evden eve nakliyat işlemlerinin son derece favori işlemler olduklarını söyleyebiliriz. Nakliyat, hassasiyet ve özen isteyen bir sektördür. Çünkü insanlar eşyalarını alabilmek için yıllarca çalışırlar. Müşterilerin, yıllarca çalışılarak yüksek maliyete aldıkları eşyalarının zarar görmemesi gerekir. Zarar görmeden taşıma, uluslararası nakliyatta çok daha önemlidir. Çünkü uluslararası nakliyat günler hatta haftalar sürer. Muğla uluslararası evden eve nakliyat firmalarından profesyonel olanlar eşyaların zarar görmemesi konusunda çok hassas davranır. Uluslararası nakliyatta özel araçlar kullanılır. Bu araçların içleri özel olarak tasarlanmıştır. Temizlik ve hijyenik bakımları periyodik olarak yapılır. Araçların içinde eşyaların düzenli şekilde yerleştirilmesini ve sabitlenmesini sağlayan düzenekler vardır. Eşya rafları sayesinde sallanma ve hasar görme oranı minimuma indirilir. Zengin araç filoları sayesinde eşya yoğunluğuna göre araç tahsis edilebilir. Böylece ne üst üste yığılmaktan ne de sallanmaktan dolayı eşyalar hasar görmez.

Muğla Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Bir ülkeden diğer ülkeye yapılan taşıma işlemleri özel izinlerle yapılır. Muğla uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri yasal prosedürler çerçevesinde gerçekleştirilir. Gerekli bütün izinler alınmıştır. Müşterilerin taşınma için nakliyat firmalarına başvurmadan önce yapması gereken bazı şeyler vardır. Bunlar nakliyatın sorunsuz ve yasalar çerçevesine yapılması için çok önemlidir. Uluslararası nakliyat hizmeti alabilmek için; Kişinin taşınacağı ülkeden oturum iznini almış olmalı. Oturum izni onayı gelmeden taşınma işlemleri yapılamaz. Bundan dolayı da uluslararası taşımacılık hizmetlerinin birtakım prosedürleri içerdiğini de rahatlıkla ifade etmek mümkün olmaktadır.

Muğla’daki nakliyat firmalarından biri seçilmeli. Firma belirlemesi yapmadan önce telefonla veya yüz yüze görüşme yaparak sunulan hizmetler hakkında detaylıca bilgi alınmalı. Firmalardan fiyat alınarak karşılaştırılmalı. Bu aşamada daha az fiyatı veren değil en iyi hizmeti garanti eden firma tercih edilmelidir. Karar verilen firma yetkilisi ile tarih ve gün görüşmesi yapılır. Belirlenen tarihe yakın firma yetkilisi müşteriyi arayarak eşyaların alınması konusu detaylıca görüşülür. Firmamız tüm Muğla kentinde tam da aradığınız özelliklere sahip olan bir taşımacılık hizmetinin merkezinde yer almaktadır.

Muğla Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Taşınma günü eşyalar paketlenir, araca yerleştirilir ve yola çıkılır. Hedefteki ülkeye varıldığında müşteri tekrar aranır. Müşteri ülkeye gelmişse hemen teslimat yapılır. Gelmemişse teslimat tarihine kadar eşyalar firmanın depolarında saklanır. Kurumsal firmalar eşyaları sigortalar. Sigortalı eşyalara her türlü tedbir alınmasına rağmen taşınma sırasında zarar gelirse sigorta şirketi hasarın bedelini tahsis eder. Firmamız tüm Muğla kentinde yüksek kalite standartlarına uygun olacak bir şekilde uluslararası eşya taşıma hizmetinin de merkezinde yer almaktadır.

Muğla Uluslararası Eşya Taşıma

Eski teknik ve yöntemlerle taşınanlar, taşınmanın ne kadar zahmetli olduğunu bilirler. Günümüzde nakliyat alanında çok güzel gelişmeler yaşanıyor. Taşınma eskiden tecrübe edildiği kadar zor ve zahmetli değil. Uluslararası olsa dahi zahmetsiz bir şekilde taşınabilirsiniz. Muğla uluslararası eşya taşıma hizmetlerinde profesyonel firmalar gelişen teknolojiler ve yenilenen materyaller kullanılır.

Nakliyat alanındaki teknolojik gelişmeler ve yenilenen paketleme malzemeleri eşyaların zarar görmesini engeller. Uluslararası taşınmak zorunda olanlar uzun yolda eşyalarının zarar göreceğinden veya başına bir iş geleceğinden korkar. Ülkemizin dışında birçok yabancı ülkede eşya fiyatları son derece yüksek. Bundan dolayı eşyaların zarar görmemesi çok önemlidir. Muğla’nın profesyonel firmalarıyla uluslararası taşımacılık yapılırsa hiçbir sorun yaşanmaz. Profesyonel firmaların sunduğu avantajlar şunlardır;

Firmanın yıllık tecrübesinden ve deneyimlerinden faydalanılır. Paketleme işlemi eskiden kullanılan materyallerle yapılmaz. Özel materyaller kullanılarak deneyimli ve pratik elemanlar tarafından eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilir. İsteğe ve duruma göre asansörlü taşımacılık yapılarak taşıma süresi ve olası hasar oranı azaltılır. Firmanın elemanların günün her saatinde müşteriyle iletişime hazırdır.  Taşınma sırasında meydana gelebilecek her türlü riske karşı eşyalar sigortalanır. Ücretlendirme taşımanın yapılacağı ülkenin uzaklığına ve verilecek hizmetlere göre belirlenir.

Muğla Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Muğla Uluslararası Evden Eve Taşımacılık

Bir yerden farklı bir yere taşınmanın ayrı bir heyecanı vardır. Yeni bir ev, yeni insanlar ve yenilenen bir hayat demektir. Ancak taşınma aşaması birçoğumuzun gözünü korkutur. Bir de taşınılacak yer ülke dışındaysa taşınma düşüncesi bazıları için daha korkutucu olabilir. Muğla uluslararası evden eve taşımacılık yapan firmalar kişileri bu kaygıdan kurtarırlar. Müşterilerin gözlerini korkutan her ne varsa firma yetkilileri ve elemanları pratik bir şekilde çözüme kavuşturur. Yapmanız gereken Muğla firmaları arasından karar verdiğiniz firmayla iletişime geçmektir. Devamı çorap söküğü gibi gelecektir. Başvurunun ardından;

Firmanın yetkili elemanları eşya yoğunluğunu ve ne kadar yer kaplayacağını belirlemek için keşif randevusu talep eder. Keşif randevusunda fiyat da dahil olmak üzere bütün detaylar konuşulur. Eşyalar paketlenir, üzerleri etiketlenir. Paketler araca yüklenir. Araca yükleme işi özel görevliler tarafından yapılır. Yükleme sırasındaki sabitleme ve düzen eşyaların zarar görmemesi için önemli olduğundan özel bir eleman görevlendirilir. Ülkeye göre eşyalar limana veya havalimanına ulaştırılarak vasıtaya bindirilir. Ülkeden çıkış ve diğer ülkeye girişteki bütün işlemler hassas bir şekilde firmanın elemanları tarafından yapılır. Hedef adrese varıldığında eşyalar çıkarılır, yerleştirilir. Hasar olup olmadığı tespit edilerek teslimat tamamlanır.

Muğla Uluslararası Ev Taşıma

Uluslararası nakliyat, bir ülkeden diğer ülkeye müşterinin zati eşyalarının belli bir plan ve sistem içinde taşınmasıdır. Uluslararası ev taşımanın içeriğine kişilerin evindeki eşyaları ve ofisinde ticari amacı olmayan eşyaları girer. Ticari mallar ev taşımacılığıyla gerçekleştirilmez. Uluslararası nakliyat, il içinde yer değiştirmek gibi değildir. Ülkelerin belli yasaları ve kuralları vardır. Uluslararası nakliyat, ülkelerin kurallarına ve yasalarına uygun olarak gerçekleştirilir. Bu uygunluğu sağlayacak olan da firmadır.

Muğla ilinden alınan eşyaların farklı bir ülkeye ulaştırılması ortalama 15 ile 25 gün arasında gerçekleştirilir. Teslimat süresi ayı bulan ülkeler de vardır. Eşyaların nakliyatı ülkeden ülkeye farklı şekillerde gerçekleştirilir. Bazı ülkelere karayoluyla yapılırken kimisine deniz yolu, bir diğerine havayolu kullanılır. Taşınmanın en seri ve hızlı yapılacağı yol hangisi ise o tercih edilir. Profesyonel firmalar müşterilerine çeşitli hizmetler sunarlar.

Sundukları hizmetler arasında şunlar vardır; Eşyaların deniz, hava veya kara yoluyla intikali, Araç taşıma, Ofis ve evdeki zati eşyaların nakliyesi, Asansörlü nakliyat, Parça eşya nakliyatı, Hizmetin firmanın sigortalı elamanları tarafından verilmesi, Paketleme ve Sigorta hizmetleri. Hizmetlerden talep edilene göre fiyatlandırma yapılır. Muğla uluslararası ev taşıma firmaları C3 yetki belgesine sahip olduğundan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?