trdeen

Türkiye ‘den Sırbistan’a Mobilya Taşıma

07.07.2021
835
Türkiye ‘den Sırbistan’a Mobilya Taşıma

Türkiye’den Sırbistan’a mobilya taşıma ise aranılan nakliye hizmetleri arasında ilk sırayı alıyor.  Son yıllarda uluslararası nakliye hizmetine olan ihtiyaç hızla artmaktadır. Ülkemizden dünyanın farklı ülkelerine yerleşen ya da ülkemize gelen kişilerin beraberlerinde getirecekleri büyük eşyalar içerisinde mobilyalar büyük önem taşıyor. Çünkü evlerde tertip ve intizam için gerekli olan mobilyalar, insanların yerleşmeyi istedikleri yerlerde de rahatlıkla kullanılabilmelidir. Ekstra bir maliyetin çıkması;  kişiler için sıkıntı duyulan yerleşme planlarını alt üst etmesi ve ek bir külfet getirmesi demektir. Bu amaçla özellikle yurtdışı nakliye hizmeti sunacak olan firmaların, alanında uzman ve bilgi birikimine sahip olması şarttır.  Ülkemizden dünya geneline nakliye hizmeti sunan pek çok firma bulunmaktadır.

Türkiye ‘den Sırbistan’a Mobilya Taşıma

Mobilyacılık; günümüzde kendisini oldukça fazla yenileyen iş kollarından biridir. Ülkemizde bulunan mobilya malzemelerinin kalitesi ve çeşitliliği, sadece ülkemizde değil tüm dünyadaki insanların dikkatini çekiyor. Bulundukları mekanlarını seçtikleri mobilyalarla daha canlı ve yaşanabilir kılmak isteyen pek çok kişi, ülkemizdeki mobilyacıları tercih ediyor.

Birbirinden özgün tasarımlara imza atan Türk mobilya sektörü, bir çok batı kültürünü de derinden etkilemektedir. Daha ucuz olması, farklı malzemelerde bulunabilmesi ve kişilerin tarzlarını yansıtan özel tasarımlarda sunulabilmesi, mobilyaların tercih edilme nedenini artırmaktadır. Uluslararası evden eve nakliyat çözümleri her zaman sorunsuz bir düzeyde sunulmak durumundadır.

Sırbistan; bir dönem Osmanlı egemenliğinde olan bir balkan ülkesidir. Halen ülkede pek çok Türk vatandaşı bulunuyor. Ülke; Türkiye’ye yakınlığı ile biliniyor. Vizesiz geçiş kolaylığı sunan Sırbistan; tarihi dokusu, yaşam şartlarının kolay olması sebebiyle tercih ediliyor. Bu da ülkeye giden kişilerin nakliye hizmetine olan ihtiyacı artırıyor ve haliyle Türkiye’den Sırbistan’a mobilya taşıma hizmetine olan talep de artmaktadır.

Türkiye’ den Sırbistan’a Mobilya İhracatı

Ülkemiz; zengin tarım ürünleri, madenleri ya da turizm sektörünün yanında, son yıllarda mobilya ihracatı ile de dikkat çekiyor. Dayanıklı ve özel mobilyalar, batı ülkeleri ve burada yaşayan ülke vatandaşlarımız tarafından oldukça fazla talep görüyor. Bir çok ülkeye nazaran bulunabilirliği fazla olan ve geniş ürün yelpazesine mobilya ihracatı ile ülke ekonomimiz büyük oranda canlanmaktadır.

Türkiye ‘den Sırbistan’a Mobilya Taşıma

Sırbistan gibi gelişmelere açık ola bir ülkeye yerleşerek, ekonomik anlamda rahat etmek isteyen vatandaşlarımızın sayısı azımsanmayacak kadar fazladır. Bunun yanında, Türk medeniyetlerinden izler taşıyan ülke, Türkiye ile benzerlik de gösteriyor. Bu da ülkeye olan talebi artırmaktadır. Türkiye uluslararası evden eve taşımacılık süreçlerini de başarılı bir şekilde yönetmektedir.

Ülkemizden giden kişilerin Türkiye’deki yaşam stillerini yeni evlerine taşıması, kullandıkları mobilyaları gören Sırplıların da beğeni kazanmasını sağlıyor. Bir anlamda mobilya sektörünün reklamının yapıldığı bu ortamların haliyle mobilyaya olan talepleri artınca, Türkiye’den Sırbistan’a mobilya ihracatı da o oranda artmaktadır. Böylece sadece satıcı değil, tüm Türkiye ekonomisi olumlu yönde etkilenmektedir.

Türkiye’den Sırbistan’a Mobilya Taşıma Fiyat

Ülkemizde üretilen mobilyaların karakteristik özelliklere sahip malzeme, tasarım harikası işçilik ve en uygun ücretlerde bulunabilmesi, özellikle ülkemize yakın ülkelerin mobilya talebini artırmaktadır. Günümüzde hemen hemen tüm evlerde bulunan çeşit çeşit mobilyaların en kalitelisi, kuşkusuz Türkiye’de bulunmaktadır. Böylece ülkemizde uluslararası kalite standartlarının çok üzerinden bir mobilya taşıma hizmetinin mevcut olduğunu rahatlıkla ifade etmek de mümkün olmaktadır.

Mobilyaların nakliye hizmetinin fiyatı değişkenlik gösterir. Mobilya taşımacılığını belirleyen unsurların başında firmalar gelir. Bunun yanında mobilyaların ihracat için yeni tercih edildiği anlarda gerekli olan kolilerin uygun araçlara yerleştirilmesidir. Ancak kişilerin yanlarında götürecekleri mobilyalar olması durumunda bu eşyaların önce sökülmesi, uygun malzemelerle kolilenip yerleştirilmesi ve istenilen noktada yeniden montajının gerçekleştirilmesi gerekiyor.

Türkiye’den Sırbistan’a mobilya taşıma fiyat bilgilendirmesi için öncelikle firma ile görüşme yapılması ve bunun belgelendirilmesi gerekir. Firmamız; ilk görüşmeden sonra eşyanın mahiyetine ve yoğunluğuna uygun olarak bir çalışma planı hazırlar. Kişisel bilgilerin yanında gümrükte sorun çıkmaması için herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için tüm işlemlere hakimdir. Avrupa Expres olarak hedefimiz, her zaman müşteriye en kaliteli hizmeti sunmaktır.

Türkiye’den Sırbistan’a Mobilya Taşıma Firmaları

Uluslararası alanda taşıma hizmeti sunan firmalar, her geçen gün artıyor. Ancak nakliyenin sorunsuz gerçekleşmesini sağlayan firmalar maalesef o kadar fazla değildir. Bir firmanın güvenilirliğini artıran kurumsal olması, deneyime sahip bulunması, uzman ekipmanla çalışan ve kaliteli hizmet anlayışında bulunmasıdır.

Firmamız; Türkiye’den Sırbistan’a mobilya taşıma firmaları arasında en fazla tercih gören firmalardandır. Müşteri beklentilerine önem veren kullandığı malzeme ve araçların yanında, işinde bilgi birikimine sahip kadroyla çalışan ve sunduğu hizmetin sonuna kadar arkasında bulunan firmamız; bu özellikleri nedeniyle ilgi görmektedir.

Türkiye ‘den Sırbistan’a Mobilya Taşıma

Üstelik firmamız; tüm bu hizmetlerin gerçekleştirilmesi esnasında herhangi bir nedenle oluşan yasal yükümlülükleri yerine getirme sözünü de resmi olarak yerine getiriyor. Bu da firma güvenilirliğini artırıyor ve neden kendi sektörümüzde tercih edilen firma olduğumuzu açıklıyor.

Türkiye’ Sırbistan’a Mobilya Taşıma Prosedürleri

Nakliye; kapsamlı bir hizmettir. Özellikle mobilya gibi büyük eşyaların taşınması, çok daha zorlayıcı olabilir. Eşyalar sıfır olmadığı taktirde ilk olarak demontaj işinin yapılması gerekir. İstenilen noktaya gelince aynı şekilde yeniden montajlanması istenebiliyor. Bu da ancak, uzman kişilerce en doğru şekilde gerçekleştirilir. Sökülen eşyaların gideceği mesafeye göre doğru malzemelerle kolilenmesi ve uygun araç seçimi de bir diğer önemli ayrıntı olarak dikkat edilmesi gerekiyor.

Mobilyaların dayanıklılığı, her ne kadar malzemesiyle alakalı olsa da uygun araçlara doğru bir şekilde yerleştirilmediği için çok kolay zarar görebilmektedir. Bir başka dikkat edilecek nokta ise belirlenen eşyanın hangi yolla taşınacağının daha uygun olduğudur. Kara, deniz ya da hava yollarından herhangi birisi ile eşya taşımacılığı talep edilebilir. Kara yolu ile olan taşımacılıkta büyük tırlar kullanılması ve içlerinin en iyi şekilde dizayn edilmesi gerekmektedir. Ayrıca uzun yol bilgisi olan sürücüler de deneyimli firmaların dikkat ettiği diğer bir husustur.

Türkiye’ Sırbistan’a Mobilya Taşıma Prosedürleri arasında en önemli olan konuların başında, eşyaların gümrük kapısından en kısa zamanda geçirilmesidir. Bunun için taşıma firmasının gerekli yasal işlemleri çok iyi bilmesi gerekiyor. Yurtdışına çıkmak için gerekli olan tüm belgeleri zamanında hazırlaması şarttır. Müşteri kimlik bilgileri, oturma izni, eşyaları için gerekli belgeler ise ancak konusunda deneyimli firmalar aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Firmamız ise uluslararası alanda sunduğu pek çok mobilya nakliye hizmetinde aldığı beğeniler ile kendi sektöründe lider firma olduğunu kanıtlamıştır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?