trdeen

Türkiye’den Dubai’ye Mobilya Taşıma 

03.07.2021
628
Türkiye’den Dubai’ye Mobilya Taşıma 

Türkiye’den Dubai’ye mobilya taşıma işlemi ise daha zorlu geçtiğinden bir ay önce başlamak sizler için daha avantajlı ve geniş kapsamlı olacaktır. Bu planlamalar sonucunda olası kötü durumların önüne geçilebilir. Taşınmak İçin öncelikle aşamalar planlanmalıdır. Taşınmalara en fazla 3 hafta önce hazırlık yapılmalı ve nakliyat işlemler ayarlanmalıdır. Yani gecikmeler ya da ertelemeler gibi kötü sorunlarda maliyet zararından kurtulabilirsiniz. Eşya paketlenmezlerdi ise doğru tercih yaptığınız takdirde firmalar üstlenip paketlemelerinizi yapacaktır. Peki, firma seçerken nelere dikkat edilmelidir? Öncelikle çalıştığınız nakliyat firmalarının kesinlikle sigortalı çalışıp çalışılmadığına bakılmalı ve güven vermesi gerekmektedir. Ardından fiyat seçimlerinde ucuz firmaların tarafından değil de standartlarınızın biraz üstünde olması size sonradan bir ücret çıkarmaz.

Türkiye’den Dubai’ye Mobilya Taşıma 

Gelişen dünyamızda Türkiye’den Dubai’ye mobilya taşıma ya da uluslar arası taşınmazlar oldukça kolaylaşmaktadır. Taşınan mobilyalar genelde paketlenme sonrası taşıma yolları olan deniz yolu ya da kara yolu ile göndermek gerekir. Fakat firmamız işinde uzmanlaşmış ve bizim gibi birçok firma işine hakim hale gelmiştir.

Gelişen firmalar sayesinde birçok yere eşya, evrak gönderimi kolayca sağlanmaktadır. Bu firmalar ile anlaştıktan sonra ekipler gelip evinizin eşyalarını kolayca araçlara yüklemektedir. Bu araçlar eşya boyutunuz ve sayısına göre büyüklüğü ya da genişliği değişmektedir. Firmaların sağladığı hizmetler her zaman geniş kapsamlı şeklinde sunulmaktadır. Bu tür imkanlar sayesinde kişiler iyi şartlarda olan ülkelere taşınmaktadır.  Bu taşınma sayesinde yüksek standartlarda hayatlar yaşamaktadır.

Bu yanında günümüzde en çok kullanılan internet gibi firmalar popülerleşmiş ve çok kullanılan haline gelmiştir. Çünkü taşıma sektörü fazlasıyla büyümüş uluslararası taşımaya adapte olmuştur. Firmalarımız çoğunlukla güvenilir olarak bilinmektedir. Aynı zamanda en çok tercih edilen firmalar arasına girmiştir.

Türkiye’den Dubai’ye Mobilya Taşıma 

Türkiye’den Dubai’ye Mobilya Taşıma İhracatı 

Dubai gibi bir çok ülke son zamanlar da fazlasıyla yükselmiş ve ticaret alanında gelişmiş ve göç oranı artmıştır. Bu nedenle Dubai’ye ihracat yapmak İçin bir çok şirket ve firmalar fırsat aramakta ve göç etme yolunu gözlemektedir. Standartlarını yüksek yaşamak isteyen kişi ya da kişiler ise Dubai’ye göç etmektedir. Bu göç içinde Türkiye’den Dubai’ye mobilya taşıma ihracatı gerekmektedir. Kullanıcıların ve tüketicilerin en çok tercih ettiği mobilyalar ise kaliteli ahşaptan oyulan motifli mobilyalardır. Bu tür mobilyalar kullanıcıların çok hoşuna gitmektedir. Bu alan girmek ve kâr etmek istemek ise bazı yöntemlerden geçer. Bu yöntemlerden birinden birini seçmek için bütçe ve standartlarınıza bağlıdır.

Dubai’de faaliyet göstermek adına dükkan açmak ise fazlasıyla maliyetlidir. Ciddi maliyetler ödemeden küçük bütçe ile pazara girmek epey bir zorlayıcı olmakla birlikte birazda zahmetli ve yorucudur. Düşük bütçeler ile çalışmak yerine aracılar yani yatırımcılar ile ticarete atılmanız sizler için daha uygun ve kolay olacaktır. Online olarak ülke pazarı kurmak ve bu alanda faaliyet göstermek ise en kolay yoldur. Bu yolu tercih ederken Dubai’ye herhangi bir yatırım yapmak gerekmemektedir. Dubai kuralları içerisinde hareket edip buna bağlı şekilde aşamalarla gerçekleştirdiğiniz takdirde alanınız fazlasıyla genişleyecektir.

Türkiye’den Dubai’ye mobilya taşıma Fiyatı

Uluslararası taşımacılık çağımızda artık basitleştiği için Türkiye’den Dubai’ye mobilya taşıma fiyat açısından fazlasıyla  rahatlamış ve uygun hale gelmiştir. Taşıma işlemi bir çok yola ayrıldığından fiyat değişimi gerçekleşmektedir. Örneğin taşıma yolu kara yolundan yapılacak ise metreküp olarak hesaplanıp fiyatlandırma yapılarak müşterilere sunulmaktadır. Fakat kara yolu taşımacılık seçilirken bu yolun bir çok ülke sınırından geçtiğini de göze almaktadır. Bu nedenle fiyat ve mobilya teslimat süreside artmaktadır.

Taşımacılık deniz yolu yöntemi ile yapıldığı takdirde mesafe, gümrük vergisi ya da konteyner ölçüleri hesaplanıp fiyat listesi olarak sunulmaktadır. Kullanılan konteynerin bir çok özelliği bulunmaktadır, bu özellikler de fiyat hesaplamalarında etken olarak fiyatta değişikliğe neden olabilir. Büyük konteynır tercih ettiğiniz taktirde fiyat artışı olacaktır. Fakat aksine küçük tercih ederseniz fiyat azalması da görülebilir gidiş bu  konteynırların büyüklüğü ya da küçüklüğü yanı sıra eşya bölmesi veya havalandırma gibi standart özelliği olmayanların aksine daha ucuzdur.

Şirket ile anlaşma sağladığımız vakit fiyatlandırma da kesinlikle bilgi vereceklerdir çoğu firmalar eşyanızın boyutuna göre nasıl bir konteyner seçmelisi konusunda kesinlikle yardımcı olacak ve size uygununu seçecektir. Bizim firmamızda bu konu hakkında çoğunlukla eşya boyutunu ölçmesi adına bir ekip göndererek size yardımcı oluruz. Böylece uluslararası evden eve nakliyat süreçlerini de başarılı bir şekilde yönetiriz.

Türkiye’den Dubai’ye Mobilya Taşıma Firmaları 

Ülkemizin dört bir yanı denizlerle çevrilidir. Aynı zamanda bir çok kıtaya kara yolu ile ulaşmak mümkün olduğundan oldukça avantajlıdır. Bunun sayesinde Türkiye’den Dubai’ye  mobilya taşıma firmaları  fazlasıyla arttığından seçmek çok zor değildir. Taşımacılıkla ilgilenen firmayı sadece internetten küçük bir araştırma yaparak bulmak şeklinde kolaydır. Firmalar  çoğunlukla taşınma sırasında yapılacak aşamaları sitesinde  açıkça paylaşmaktadır.

Firmalar internet sitelerinde hesaplama yapabilmek için bir çok araç bulundurmaktadır. Evinizdeki eşyaların bir benzeri hacmi olarak görebilirsiniz. Hesapladığınız hacime göre ne kadar konteynere gerek duyulduğunu da hesaplayabilirsiniz. Bu sayede ödeyeceğiniz fiyatı danışmadan da az çok tahmin edebilir ve ona göre tercihinizi yapabilirsiniz. Fakat danışman ile görüşmek İstediğiniz takdirde sitede bulunan numaralar üzerinde görüşme sağlayabilirsiniz.

Türkiye’den Dubai’ye Mobilya Taşıma 

Aynı zamanda internet sitelerinde yaptıkları işleri gözlemlemek de mümkündür. İşlerinin nasıl yapıldığını aşamalar halinde gördüğünüzde tercihinizi etkileyen bir etken olabilmektedir.  Aksi halde araştırma yapmadan kulaktan dolma bilgiler ile çalıştığımız firmalar ile mağduriyet yaşama olasılığınız fazladır. Tam da bu noktada firmamız uluslararası evden eve taşımacılık faaliyetinin merkezinde yer almaktadır.

Türkiye’den Dubai’ye Mobilya Taşıma Prosedürleri 

Taşımacılık yaptıracağınız firmaya göre Türkiye’den Dubai’ye mobilya taşıma Prosedürleri değişkenlik olabilmektedir. Kimi firmalar kalitesiz ve ilgisiz hizmet sunarken kimi firma ise geniş kapsamlı hizmetler sunmaktadır. Geniş kapsamlı hizmet veren firmaları bütün bürokratik işlemleri sorumluluk olarak alır Ve sorunsuz şekilde tamamlamaktadır. Eşya sökümü ya da paketleme gibi yorucu ve zahmetli işlerinizi de firmalar yapmaktadır.

Bir çok firma ülkeler arası taşıma hakkında bilgi vermek adına danışmanlık yapmaktadır bu nedenle merak edilen soruların cevaplanmasında yanımızda uzman kişiler bulunmaktadır. Şirketleri ile iletişime geçilirken öncelikle insan kaynakları personeli ile görüşürsünüz İletişime geçtiğimiz firmalar sizin bilgilerinizi alıp sorunuzu cevaplamaktadır. Firma ile çalışmak istediğiniz taktirde evinizde tespit nedeniyle eksper ekibi gelir.

Bu ekip Taşının mobilya ölçümünü yapar. Hesaplamalar yapıldıktan sonra gümrük belgeleri de ekleyip size bir fiyat belirlenir. Kabul ettikten sonra gümrük için bir çok belge istenir belgeler sayesinde gümrükten geçme durumu sorunsuz gerçekleşmektedir. Belgeler teslim edildikten sonra verilen tarihini beklemeniz gerekmektedir verilen tarih geldiğinde ise eşyalarınız sorunsuz bir şekilde detaylı ve ayrıntılı olarak taşıma gerçekleşmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?