trdeen

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Depolama

09.01.2024
140
Uluslararası Evden Eve Nakliyat Depolama

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Öncesi Depolama

Yurt dışına taşımacılık yaptıracak bir çok insan Türkiye’den ayrılmadan eşyalarını bir uluslararası evden eve nakliyat şirketine teslim etmek istemektedir. Bunun sebebi kendisinin önden yurt dışına giderek evini ayarlamak istemesinden kaynaklanmaktadır. Avrupa Uluslararası Lojistik olarak bu tür talepler için kişiye özel depolar bulundurmaktayız. Müşterilerimizin eşyalarını paketleyip depoya istifledikten sonra müşterimizin talebi doğrultusunda eşyalarını sevk ediyoruz. Almanya’ya eşyalarını taşıtmak isteyen müşterimiz bizlerin eşyaları kendisi Almanya’da ev kiralayana kadar depolamamızı talep etmekte. Almanya’da evi kiraladıktan sonra ise bizlere eşyalarını en kısa sürede teslim etmemizi istemektedir ki bizler de eşyaları ilk aracımız ile sevk etmekteyiz.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Depolama Fiyatları

Avrupa uluslararası lojistik ailesi olarak müşterilerimizin uluslararası evden eve nakliyat ihtiyaçlarında ek masraflarla karşılaşmaması için 30 günlük ücretsiz depolama hizmetimiz mevcuttu. Daha uzun süreli depolama ihtiyaçlarınızda ise ihtiyaç duymuş olduğunuz depolama alanlarına göre fiyat teklifi sunmaktayız. Depolama fiyatları aylık genellikle 500 TL seviyesinden başlamakta olup 10.000 TL seviyesine kadar çıkabilmektedir. Depolanmasını istediğiniz eşyaların ne kadar hacime sahip olduğuna göre fiyat teklifimiz farklılık göstermektedir.

Yurtdışında Eşya Depolama

İşletmemizin Avrupa’nın farklı bölgelerinde 16 adet deposu bulunmakta olup dilerseniz eşyalarınızı Almanya, Hollanda, Fransa, Belçika veya İsviçre’nin farklı bölgelerinde depolayabilmekteyiz. Örnek olarak Düsseldorf’a taşınacak bir müşterimizin eşyalarını Köln şehrinde depolayarak depolanan eşyaları müşterinin talep etmesi halinde 24 saat içerisinde teslim edebilmekteyiz. Evini tuttuktan kısa bir süre sonra eşyalarının teslim edilmesini isteyen kişiler genellikle eşyalarını sevk bölgesine en yakın olan depomuzda tutmamızı talep etmektedir.

Depolama Alanlarımızın Ortak Özellikleri

Yıllardır uluslararası ev taşımacılığı hizmeti sağladığımız için taşımacılık, gümrükleme ve depolama gibi konularda son derece tecrübeliyiz. İyi bir depolama hizmeti sağlamak ve eşya güvenirliği için depolama alanlarımızda çok titiz davranmaktayız. Depolama işlemi öncesi eşyaların depolamaya uygun bir şekilde paketlenmesini sağlıyoruz. Paketleme işlemlerinin ardından depolama işlemleri için uygun depo tercihi yapılır ve eşyalar palet üzerinde depolanır. Depolama alanlarımızın tamamı nem, toz ve rutubetten arındırılmış ve havalandırmaya sahip alanlardan oluşmaktadır.

Yurtdışı Eşya Depolama Fiyatları

Yurt dışında eşyalarını depolatmak isteyen müşterilerimiz genellikle fiyatları merak etmektedir. Yurt dışında depolama maaliyetleri eşyaların hacmine göre ve nerede depolanacağına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca yurt dışında işçilik maaliyetleri yüksek olduğu için bu eşyaların depolanması için ayrıca işçilik ücreti talep edilmektedir. Avrupa ülkelerinde Depolama ücretleri genellikle aylık 100-500 Euro arasında değişiklik göstermektedir. Yurt dışında depolatmak istediğiniz eşyalarınız ile ilgili tarafımıza ulaşarak lokasyonlar ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?