tr

Antalya’dan Yurtdışına Ev Nakliyesi

388
Antalya’dan Yurtdışına Ev Nakliyesi

Antalya’dan yurtdışına ev nakliyesi son zamanlarda yoğun bir şekilde talep görmektedir. Antalya deniz kıyısında, birçok limana komşu bir il olmasıyla ve hemen karşı kıyılarında Kıbrıs, Lübnan, Kahire gibi önemli kentlerin yer almasıyla ülkeden ülkeye taşımacılık yapmak için oldukça müsait bir ildir. Bu nedenle Antalya’dan yurtdışına ev nakliyesi yaptırmak için oldukça deneyimli şirketler bulabilirsiniz. Şirketler yılların deneyimine sahip ve taşınma sürecini oldukça profesyonel şekilde yönetebilecek yeterliliğe sahiptir. Şirketlere yakından baktığımızda çoğunun aslında işlerini Avrupa standartlarında yaptıkları görülmektedir. Kullandıkları ambalaj ürünleri ve bu ürünleri kullanış biçimleri işlerini ne kadar iyi yaptıklarının bir işaretidir. Avrupa standartlarında ürünler kullanan ama bu ürünleri yeterince verimli ve kuralına göre kullanmayan pek çok şirketlere nazaran Antalyalı şirketler personellerini eğiterek eşyalarınızı en iyi şekilde kaplamaktadırlar.

Antalya’dan Yurtdışına Ev Nakliyesi

Yurtdışına çıkmak insanların için korkutucu olabilmektedir. İnsanların taşınmaktan çekinmesinde de haklılık payı vardır. Taşınma sürecini yürütmekten aciz ve yaptıkları işe yeterince önem vermeyen bir şirketle çalışırsanız Antalya’dan yurtdışına ev nakliyesi süreci bir anda kabusa dönebilir. Eşyalarınız kırılabilir, çizilebilir, hatta eşyalarınızı aldığınızda onların artık kullanılamaz hale geldiğini görebilirsiniz. Bu nedenle taşınmadan önce internetten araştırarak ya da doğrudan iletişime girerek işinde uzman şirketi seçmeniz elzemdir.

Öncelikle şirketten talep etmeniz gereken hizmet eşyaları sigortalı taşımasıdır. Bu hizmet birçok avantajı beraberinde getirir. Eğer eşyalarınız bir nedenden kullanılamaz hale gelirse eşyanızın tamir ücretini ya da doğrudan eşyanıza biçilen bedeli alabilirsiniz. Bu sayede olumsuz bir durumda zarara uğramamış olursunuz. Aynı zamanda bir şirketin sigorta yapması kendine güveninin bir sembolüdür. Şirketin taşıma konusunda uzman olduğunu ve personellerine güvendiği anlamını taşır.

Şirketin gümrük hizmetlerini doğru şekilde verebildiğinden ve gerekli izin belgelerine sahip olduğundan emin olmanız da gerekmektedir. Gümrükte takılabilecek eşyalar ve o eşyaların özellikleri Gümrük Müsteşarlığınca belirlenmektedir. Şirket bu listeye hâkim değilse ve eşyalarınızı doğru şekilde ayıramazsa eşyalarınızın günlerce gümrükte beklemesi gerekir. Bu durum işlerinizin akmasına ve mağdur olmanıza sebep olacaktır. Böyle bir durumu yaşamamak için firmanın gümrük işlerinde uzman olduğundan emin olmalısınız.

Antalya’dan Yurtdışına Ev Nakliyesi

Antalya’dan Yurtdışına Evden Eve Nakliyat

Taşınmak başlı başına zorlu bir süreçken birde eşyalarınızı günlerce sürecek bir yolculukla bambaşka ülkeye göndermek çok daha stresli ve zorlayıcı bir süreçtir. Bu sürecin yaşatacağı stresi bir nebze olsun azaltmak isterseniz sözleşmeli şekilde çalışan Antalya’dan yurtdışına evden eve nakliyat şirketlerini seçmenizi öneririz. Sözleşme şirketin müşterisine verdiği yasal bir sözdür. İçinde verilecek hizmetlerin ayrıntıları ve karşılığından alınacak ücret yazmaktadır.

Bu sayede firma ekstra ücret isteyemez ve size eksik hizmet verdiğinde müşteri yasal yollara başvurabilir. Ama eğer firmayla bir sözleşme olmadan çalışırsanız firmanın vermediği hizmetler olduğunda ya da hizmetten memnun kalmadığınızda hakkınızı aramak için hiçbir hakkınız olmaz. Genelde sözleşmeli şekilde çalışan şirketler müşteri ile şirket arasında köprü vazifesi görecek eksperler kullanırlar. Eksperler müşterinin isteklerini dinleyerek şirketin imkanlarını bu istekler doğrultusunda tahsis eder. Firmamız uluslararası evden eve nakliyat sürecini başarılı bir şekilde yönetmektedir.

Müşterinin ekstra istekleri, beğenmediği unsurlar varsa bunlar değiştirilerek sözleşme yeniden düzeltilir. Hemen ardından sözleşmenin son hali ve fiyatlar müşteriye sunulur. Eğer müşteri kabul ederse imzalar atılır ve taşınma süreci başlar. Ayrıca taşınma sürecinin planı da sözleşmeye dahil edilen bir diğer unsurdur. Bu sayede müşteri eşyalarının ne zaman yola çıkacağından ve yeni evine ne zaman geleceğinden emin olur.

Antalya’dan Yurtdışına Ev Nakliyesi Fiyatları

Eşyaların yurtdışına çıkarılması noktasında fiyatları birçok unsur etkilemektedir. Bu sebeple Antalya’dan yurtdışına ev nakliyesi fiyatları oldukça değişkendir. Genelde şirketler fiyatları oldukça makul seviyelerde tutmaktadır. Özellikle eşyalarınızı karayolları üzerinden gönderecekseniz fiyatlar şehir içi taşıma fiyatlarından fazla yüksek olmamaktadır.  Eğer eşyanız az ve başka müşterilerle aynı aracı paylaşmayı kabul ederseniz fiyat daha düşük olacaktır. Paylaştığınız kişi sayısıyla orantılı olarak fiyatlar düşecektir.

Karayolunda fiyatları artıracak şey müşterilerin ekstra istekleri olmaktadır. Örneğin aracın durmaksızın gitmesini istiyorsanız bu noktada araçta iki tane şoför olacaktır. Aracın hiçbir noktada ihtiyaç harici durmadığı bir hızlı taşıma hizmetinin fiyatı normal bir taşımadan çok daha maliyetli olacaktır. Yine hız isteyen müşteriler için diğer bir opsiyonda havayolu taşımacılığıdır. Havayolu pahalı ama eşyaların yerine göre saatler içinde taşınmasına olanak veren bir yöntemdir. Firmamız her zaman uluslararası evden eve taşımacılık faaliyetlerinin merkezindedir.

Yine fiyatları artıran bir diğer olayda taşınma sırasında istenilen hizmetlerdir. Eğer eşyaların sökümünü ve paketlenmesini kendiniz yapmaz bunu firmadan talep ederseniz veya kapıdan kapıya hizmet talep ederseniz haliyle bu durum fiyatları artıracaktır. Yine asansörlü taşıma veya eşyalarınızın sigortalanmasını isterseniz bu gibi durumlar ödeyeceğiniz miktarı artıracaktır. Tüm bu şartlar çerçevesinde fiyatlar değişeceğinden firmalarla doğrudan iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Antalya’dan Yurtdışına Ev Nakliyesi

Antalya’dan Yurtdışına Evden Eve Taşımacılık

Eşyalarınızı başka bir ülkeye taşırken Antalya’dan yurtdışına evden eve taşımacılık hizmeti veren firmalarla çalışmanız işlerinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Çünkü Antalya içinde ki firmaların çoğu yurtdışına birçok başarılı sefer yapmış deneyimli firmalardır. Yine bu firmaların çalıştırdığı personellerde oldukça titiz ve hızlı bir çalışma sergilemektedir. Bu derece işini dikkatli ve hızlı yapan şirketler sayesinde sorunsuzca taşınabilirsiniz. Sigorta hizmeti sayesinde de maddi zararların önüne geçmiş olursunuz.

Şirketler birçok farklı taşınma yöntemine hakimdir. Karayolunda kullandıkları araçların çoğu donanımlı ve son model araçlardır. Eşyalarınız için bölmelere ve sabitleme kayışlarına sahiptirler. Bu sayede küçük eşyalarınız ne kadar mesafe kat ederse etsin tek parça halinde yeni evlerine varabilir. Büyük eşyalarınız ise kayışlarla araçların içinde sabitlenir. Bu sayede büyük eşyaların diğer eşyaları ezmesi ya da hareket ederek etrafında ki eşyaları çizmesi gibi bir problem olmaz.  Özellikle firmamız son zamanlarda etkili bir düzeyde yurtdışına eşya taşıma hizmetini sizlerle buluşturmaktadır.

Bunun haricinde profesyonel firmalar taşınma sürecini ayrıntılı şekilde planladığı için doğacak sorunlara karşıda tedbirlidir. Eğer eşyalarınız bir sebepten gümrükte kalırsa firmaların gümrükte güvenlikli ve hijyen kurallarına uygun depoları bulunmaktadır. Bu sayede eşyalarınız gümrükten geçene kadar güvende olur. Teknolojik aletlerinizin zarar görmemesi için de oldukça hassas olan bu aletleriniz etrafları köpüklere kaplanarak taşınır. Tam da bu noktada firmamızın yurtdışına evden eve nakliyat hizmetleri söz konusu olduğunda akla ilk gelen seçenek olduğunu ifade etmek de mümkün olmaktadır.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?