tr

Türkiye Amerika Evden Eve Nakliyat

165

Türkiye Amerika evden eve nakliyat hizmetleri her zaman profesyonel bir seviyede sunulmak durumundadır. Taşınmak oldukça zahmetli ve stresli bir iştir. Hele ki yurt dışına taşınıyorsanız daha da stresli hale gelir. Profesyonel yardım almanız gerekir. Çeşitli evrak işleri, eşyaların seçimi ve paketlenmesi için en doğru firmayı bulmalısınız. Firma seçerken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. İşinizin sorunsuz ilerleyebilmesi için kurumsal bir firma ile anlaşmalısınız. Firmanın referanslarını değerlendirmelisiniz. Çalışan sayısı da önemlidir. Yeterli sayıda çalışan işlerin kısa sürmesini sağlar. Taşıyan ekipte elektrik ve mobilya alanında uzman kişilerin olması da önemlidir. Sözleşme yapmayı ve firmanın aracını da önceden görmeyi ihmal etmeyin. Taşınma öncesinde eksper evinize gelmeli ve eşyaların durumunu görmelidir. Taşınmanın detaylarını iş başlamadan konuşmalısınız.

Türkiye Amerika Evden Eve Nakliyat

Eşya taşımacılığı yapan çok sayıda firma vardır. Türkiye Amerika evden eve nakliyat için de oldukça geniş fiyat aralığında nakliye yapan firmalar vardır. Herhangi bir mağduriyet yaşamak istemiyorsanız fiyatı ve değil kaliteyi ön plana almalısınız. Eşyaların de-monte halde taşınıp taşınmayacağını önceden firma ile görüşmelisiniz. Mevcut evinizin durumu ve taşınacağınız ev ile ilgili tüm detayları önceden konuşmalısınız. Özellikle son zamanlarda Amerika varışlı eşya taşıma hizmetlerine olan ilgi ve ihtiyaç günden güne artış göstermektedir.

Amerika’daki evinizin nasıl bir sokakta olduğu, kaçıncı katta olduğu önemlidir. Çünkü bu bilgiler asansör kullanımı açısından kritik öneme sahiptir. Firma ile sözleşme yapmayı önemseyin. Ancak sözleşme yaparsanız herhangi bir sorun yaşanması durumunda hak arayabilirsiniz. Sözleşme de alelade bir sözleşme olmamalıdır. Tüm maddeleri firma ile birlikte özenle belirlemelisiniz. Okumadığınız sözleşmeye imza atmamalısınız. Eğer firma ile monte ve de-monte olarak anlaşmadıysanız taşınma günü eşyaları hazır olarak bulundurmalısınız. Aksi takdirde hem sizin işin aksayacak hem de firmanın planı aksayacaktır.

Türkiye Amerika Evden Eve Nakliyat

Türkiye ve Amerika arası oldukça uzun bir yolculuk olacağından eşyaların paketlenmesi önemlidir. Eşyalara uygun paketleme malzemeleri kullanılmalıdır. Dayanıklı malzemeler seçilmelidir. Darbeyi azaltıcı ve su geçirmeyen malzemeler kullanılmalıdır. Ardından eşyalar özenle taşıma aracına aktarılır. Eşyalarınız aynı özenle yeni evinize taşınır. Eğer monte ve de-monte işlemi varsa firmanın profesyonelleri tarafından kurulumlar yapılır.

Türkiye Amerika Arası Evden Eve Nakliyat

Son yıllarda Amerika’ya taşınma sayıları oldukça arttı. Amerika; eğitim, iş fırsatları ve daha kaliteli yaşam için tercih edilen ülkelerin başında geliyor. Türkiye Amerika arası evden eve nakliyat firmaları ile eşyalarınızı güvenle taşıyabilirsiniz. Yurt dışı nakliyesini, yurt içi nakliye gibi düşünmemelisiniz. Hele ki Amerika’ya taşınmak Avrupa’dan daha farklı ve özel bir süreçtir. Çünkü deniz aşırı taşınma gerçekleşir.  Amerika uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri her zaman popüler olan bir hizmet olarak karşımıza çıkar!

Yolculuk çok uzun olduğundan özel paketleme materyali seçilir. Gümrük, belgeler gibi işlemler ve nakliye araçları farklıdır. Daha karmaşık ve zorlu bir süreç olduğundan firma seçimi oldukça önemlidir. Eşyaların Türkiye’den Amerika’daki yeni evinize varması yaklaşık üç hafta sürer. Eğer oturma izni aldıysanız taşınma süreci ile ilgili strese gerek yok. Kurumsal bir firma geriye kalan tüm detayları özenle ve kolayca halledecektir. Eğer belli süre depolanmaya ihtiyaç duyuyorsanız firma ile durumu görüşmelisiniz.

İyi şartlarda depoya sahip bir firma ile anlaşabilirsiniz. Önemli bir hususta eşya taşımacılığı için belli miktarda eşya sınırı vardır. Legal taşımacılık yapan firmalar sizi bu konuda uyaracaktır. O yüzden eşyalarınızı seçerken bu durumu göz önünde bulundurmalısınız. Zati eşya taşımacılığında gümrük vergisinden muaf olursunuz. Eğer belirtilen kriterlere uymayan sayıda eşyayı geçirmek isterseniz vergi ödemelisiniz. Bu konudaki kuralları dikkatlice inceleyip eşyalarınızı ayarlamalısınız.

Türkiye Amerika Eşya Taşıma

Türkiye’den Amerika’ya eşyalarınızın taşınması mümkündür. Çok uzak bir ülke de olsa gerekli belgeler hazırlanıp şartlar sağlandığında işler kolay olacaktır. Türkiye Amerika eşya taşıma için bazı belgeler gerekir. En önce oturma izni, pasaport, iş veya okul belgesi, yeni ikametgahınız ve gelir belgeniz gerekir. Eşyalar konteynıra yüklenir. Gemilere aktarılır ve uzun bir yolculuğa çıkar. Yaklaşık 3 hafta veya bir ay kadar süreçte yeni adresinize varır. Nakliye öncesi firma sürecin uzunluğu hakkında sizi bilgilendirir.

Sizde bunu göz önünde bulundurarak planlarınızı yapabilirsiniz. Firma seçerken firmanın izni olduğuna ve belgelerine bakmalısınız. Diğer önemli bir husus daha vardır. Amerika’da eyaletlere göre değişen kurallar bulunabilir. Firma bu konuda size yardımcı olacaktır. Az eşya götürmek istiyorsanız parça eşya taşımacılığından faydalanabilirsiniz. Bu kapsamda kolilerde eşya taşınır. Vergi ödemeden taşımak istiyorsanız Cenevre kanunları kapsamında uygun sayıda eşya götürebilirsiniz.

Türkiye Amerika Evden Eve Nakliyat

Zati eşya taşımacılığı için havayolu ve denizyolu seçenekleri mevcuttur. Otomobiliniz ve evcil hayvanınız konteynır taşımacılığı ile kolaylıkla taşınabilir. Firmanın C3 yetki belgesine sahip olması gerekir. Birçok şirketin genel merkezi Amerika’dadır. Kariyer fırsatlarınızı korkusuzca değerlendirin. Her yıl vatandaşlık başvuruları açılmaktadır. Taşınma sürecini bize bırakın, hayallerinize bir adım atın. Elbette ki Türkiye Amerika uluslararası taşımacılık hizmetleri profesyonel bir çalışma alanı olarak karşımıza çıkar!

Türkiye Amerika Eşya Taşıma Fiyatları

Ufak bir araştırma ile birbirine çok uzak Türkiye Amerika eşya taşıma fiyatları ile karşılaşırsınız. Bunun sebebi ise firmanın konuda ki uzmanlığıdır. Kimi firmalar bu işi illegal yollar ile yapmaktadır. Seçeceğiniz firmanın yorumlarını değerlendirmelisiniz. Firmadan şikayet var mı varsa ne konuda inceleyip karar vermelisiniz. Eğer yalnızca ucuz diye bir firmayı seçerseniz sonrasında daha büyük zarara uğramanız muhtemeldir.

Deniz aşırı taşımacılığın fiyat hesaplaması farklıdır. Ülke içinde veya Avrupa’ya taşımalarda öncelik eşya hacmi iken Amerika için durum farklıdır. Eşya hacmi değil konteynır hacmi önemlidir. Eşyalarınızı görmek için firma tarafından görevlendirilen eksper evinize gelir. Eşyalarınız değerlendirilir. Kaç metreküp olduğu hesaplanır. Ambalajlama planı yapılır. Ambalajlama materyali ve miktarı da maliyet açısından önem taşır. Tam da bu noktada firmamız uluslararası nakliyat hizmetlerini etkili bir düzeyde sunmaktadır.

Ardından fiyatlamaya geçilir. Ayrıca liman ücreti, sigorta, ABD’ de hangi eyalete taşınılacağı da önemlidir. Monte ve de-monte istekleri, depolama talebi fiyatı etkileyen diğer önemli unsurlardır. Özel ve kıymetli eşyalarınız ise kasalar ile taşınır. Amerika’da eşya fiyatları oldukça yüksektir. Birde eşyalarınızın manevi önemi var. Bu ikisi göz önüne alındığında en iyi yol eşyaların güvenle nakliye edilmesidir. Firmanın müşavirleri ile gümrük işlemleri halledilir. Bunun için gümrük beyannamesi, proforma faturası gibi bazı ekler gerekir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?