trdeen

İstanbul Asansör Kiralama

01.07.2021
543
İstanbul Asansör Kiralama

İstanbul asansör kiralama hizmetleri her zaman yüksek kalite standartlarında sunulmak durumundadır. Nakliye ve taşımacılık sektörünün gelişmesini gösteren ayrıntılardan biri olan asansörlü taşımacılıktır. Ulaşılması güç inşaat ve benzer hizmetler için, ev veya ofis taşırken asansör bulunmayan yüksek katlar için kullanılan bir hizmet biçimidir. Şehir içi ve şehir dışından gelen erişilmesi zor ve güç olan katlara çıkarılması gereken her türlü malzemeler bu sistemle beraber eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden taşınabilmektedir. Yüksek katlı binalara veya giriş ve merdivenleri eşya taşımaya uygun olmayan evlere eşya taşımanın en kolay yolu asansörlü evden eve nakliyattır. Bazen de bina yönetimi bina içinde eşya taşınmasına izin vermemektedir. Bu tip durumlarda asansörlü taşımacılığı kullanmak gerekmektedir.  Alanında uzman ekiplerce yüksek katlara yük nakliyesi yapan asansörlerin yük kaldırma kapasiteleri oldukça yüksektir.

İstanbul Asansör Kiralama

Asansörlü taşımacılık sistemini kullanabilmek için evin konumu ve eşyanın taşınacağı balkon veya pencerelerin uygun olması şarttır. Sistemin kurulabilmesi için bina çevresinin de uygun olması gerekmektedir. İstanbul asansör kiralama hizmeti almadan önce bina çevresinin balkonunuzun fotoğrafını çekip firma ile bu şekilde iletişime geçmeniz faydalı olacaktır.  Nakliyat asansörleri genellikle balkon veya çift açılır pencerelere son zamanlarda yaygınlaşan Fransız balkonlara kurulmaktadır.

Eğer asansör balkona ya da pencereye kurulabildiyse oradan geçebilen her eşya bu sistemle taşınabilir. Pencerelerin özellikle iki kanadı da açılabilir olmalıdır. Bazen de pencere sökülüp eşyalar taşındıktan sonra tekrar takılabilmektedir. Çok az eşyanız varsa asansör yerine vinç kiralamak daha uygun olabilir. Genellikle asansör kiralayan firmalar vinç kiralamaktadır. Bu seçeneklerin hepsini firmanız ile görüşebilirsiniz.  Asansörlü taşımacılık hizmetinin avantajlarını şöyle sıralayabiliriz; Daha rahat bir taşınma deneyim sunar.

Çalışan işçilerin daha aktif çalışmasına yardımcı olur. Eşyalar daha az yıpranır. Taşınma daha kısa sürer. Komşular ve çevredekiler daha az rahatsız olur. Asansörlü taşınma sistemi işlerinizi daha da kolaylaştıracak ve size daha iyi bir deneyim sunacaktır. Firmalar bünyesinde asansör bulundursun ya da bulundursun fark etmez, başka şirketlerden elde edilerek bu hizmet kolaylıkla verilebilir. Siz de tam anlamıyla profesyonel bir seviyede uluslararası evden eve taşımacılık hizmetini uygun fiyatlı bir şekilde almayı isterseniz, firmamız sizlere her zaman hizmet sunacaktır.

İstanbul Asansör Kiralama

İstanbul Asansör Kiralama Firmalar

Nakliye ve taşımacılık sektörü için önemli halen gelen bu hizmeti almak için firmalarla anlaşma sağlamak gerekmektedir. Firmalar kendi bünyesinde de asansör bulundurabilir ya da başka şirketler aracılığı ile elde edebilir. Bu alanda hizmet veren firma sayısı günümüzde oldukça artmaktadır. Seçim yaparken oldukça dikkatli olmak ve alacağımız hizmetin kalitesi ve özellikle güvenliği için dikkatli olmalıyız. İstanbul asansör kiralama firmaları işini özenle yapan ve eşyaların sağlamlığı ve güvenle taşınmasına önem veren firmalardır.

İşinin ehli olan insanlarla çalışmak her zaman güvende hissettirecektir. Kiralama hizmeti için önemli bir detay da hangi araçların kullanılacağıdır. Bu alanda kullanılan araçları şu şekilde sıralayıp özelliklerini sayabiliriz. Araç üstü modüler asansör; yüksek katlar için idealdir. En çok tercih edilen model olduğunu söylemek de mümkündür. Bir aracın şasene monte edilen asansör ihtiyaç halinde istenilen kata kadar çıkar ve istediğimiz eşyayı taşırız, kapasitesi oldukça geniştir.

400 kilograma kadar taşır ve 55 metreye kadar çıkar.  Römork asansör; kendi tekerlek ve denge ayaklarına sahipken istenilen yere taşınması için bir aracın arkasına bağlanır. Çok yüksek katlara kadar çıkamasa da 37 metreye kadar çıkabilmektedir ve 250 kilogram taşır. Araç içi asansörlerde küçük katlar için tercih edilebilmektedir. Yük kapasitesi de daha düşüktür. Elbette ki uluslararası evden eve taşımacılık hizmetlerini etkili bir düzeyde sunan firmalar, asansör kiralama konusunda da profesyonel çözümleri ortaya koymaktadır.

İstanbul Asansör Kiralama Fiyatları

Asansörün kol uzunluğu ücreti belirleyen unsurlar içinde yer almaktadır. Bu işlemi yaparken aynı zamanda bir kamyona da ihtiyaç duyulmaktadır. Eşya asansörden indirildiğinde direk kamyona yüklenmesi gerekmektedir. Aynı şekilde eve çıkarılırken de kamyondan asansöre taşınır. Genel olarak her firma aşağı yukarı aynı fiyatları vermektedir. Saat için de kiralamak mümkünken tüm gün kiralamak da mümkündür.

Çıkarılacak kata kadar da araçlar değişeceğinden bu da fiyata yansıyacaktır. İstanbul asansör kiralama fiyatları için firmaların çoğu aynı fiyat üzerinden ilerlese de firmaya göre ekstra ücretlerin olması tabi ki mümkündür. İşin içine çalışan ekip ve işi sayısı, kat farkı, araç farkı, eşyaların ağırlığı unsurları girmektedir. Bunlarda fiyatlara yansımaktadır. Hizmetten faydalanmak için mutlaka firma ile daha önce iletişime geçip randevu almakta fayda vardır.

Firmaların genellikle birden çok aracı olsa da iş yoğunluğunun fazla olması sebebiyle her an araç bulmak zordur. Her aracın kendi şoförü ve ekibi bulunmaktadır. Ekip nakliye hizmeti sağlayan firma tarafından da görevlendirilebilir. Ancak alanında uzman olan asansör nakliye ekibi ile çalışmak tabi ki daha önemlidir. Bu nedenle firma ile görüşüp hem fiyat hem de ekip için anlaşmaya varmak sizler için faydalı olacaktır.

İstanbul Asansör Kiralama

İstanbul’da Asansör Kiralama Şirketleri

Saatler alan ve pahalı iş gücüne ihtiyaç duyulan taşıma yöntemleri artık eskide kalmak üzeredir. Onlarca işçinin yaptığı iş artık daha kısa sürede hallolmaktadır. Asansör sistemleri ev, ofis, depo ve fabrika gibi kategorilerde kullanılabilir. Taşıma işlemlerinde gerekli emniyet kurallarına uyulmalıdır. Araçların bakımı düzenli olarak yapılmaktadır. Bu sebeple İstanbul’da asansör kiralama şirketleri ile anlaşırken işinin ehli olan firmaları bulmak kolay olacaktır.

Neredeyse her firmanın düzenli çalıştığını söylemek mümkündür. Trafik belgeleri, sigorta ve motorlu taşıtlar vergisi gibi birçok işlem yerine getirilmekte ve yola güvenle çıkılmaktadır. Profesyonel ekiple eşyalar paketlenip, ambalajlanarak indirilecektir. Herhangi bir sorun olduğunda ise şirketlerle iletişime geçerek bu sorunu çözmek kolaydır. Ekip her daim iletişimde kalacak ve sorularınızı yanıtlayacaktır. Kayserinin her ilçesine ve şehir dışı da hizmet veren şirketler bulmak kolaydır.

Profesyonel şekilde çalışan şirketler her türlü hizmet için sizlere yardımcı olacaktır ve eşyalarınızı güvenle yerlerine ulaştıracaktır. İnşaat veya diğer benzer işleriniz için de bu firmalar ile iletişime geçmek mümkündür. Bu alanlarda da ağır metal veya tuğla gibi eşyalar taşınmak durumunda kalabilirsiniz. Evinizde bir inşaat işi de olabilir bunun için tüm gün kiralamak da mümkündür. Şirketlerle görüşerek hizmetler hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Tam da bu doğrultuda firmamız her zaman profesyonel çözümleri sizlerle buluşturmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?