tr

Türkiye’den Almanya’ya Ev Taşımak

121

Türkiye’den Almanya’ya ev taşımak faaliyetleri her Zaman yoğun bir düzeyde devam etmektedir. Son 10 yılda uluslararası evden eve nakliyat hizmeti fazlalaşmış ve basitleşmiştir. Özellikle Türk halkının en çok tercih ettiği ülke ise Almanya’dır. Taşınma konusunda dikkat edilecek en büyük husus ise uzun yola dayanacak nakliye araç ve prosedürlere uyacak firmalardır. Çoğunluk iş nedeniyle Almanya’ya göç etse de çoğunluğu eğitim ya da dil öğrenme amacıyla da gidebilmektedir. Uluslararası göç gerçekleşirken yeni eşya almak yerine kendi eşyalarınızı götürdüğünüzde daha maliyetli olacaktır. Bu nedenle güvenilir bir firma ile çalışmanız gerekmektedir, firmalar ve lojistik şirketleri son dönemde fazla talep gördüğü için yoğun olabilmektedir. Türkiye’den Almanya’ya ev taşıma yapılacağı tarihten 3 hafta önce bir firma ile anlaşmanız sizin için avantajlı olacaktır.

Türkiye’den Almanya’ya Ev Taşımak

Bir çok ülkeler arasında taşımacılık çok fazla yaygınlaşmış ve firmalar çoğalmıştır. Zaten ticaret nedeniyle taşımalar gerçekleşirken bir de üzerine uluslararası evden eve taşımacılık hizmeti eklenmiş ve bu sayede sektörde tercih edilen faaliyet haline gelmiştir. Taşınmaların artık daha kolay olması insanları rahatlatırlarken geriye kalan eşyalarını kayba ya da hasara uğratmadan taşımaktır. Bu sırada ise devreye lojistik firma ya da lojistik şirketler girmektedir. Bu şirket ya da firmalar küçük, büyük fark etmeksizin bütün eşyalarınızı taşımayı üstlenmektedir.

Personeller detaylı şekilde eşyalarınızı paketleyip teslim etme aşamasına kadar tüm eşyalarınızla teker, teker ilgilenmektedir. Ayrıca bulundurdukları avukatlar sayesinde gümrük belgeleri ve farklı gereken prosedürleri eksiksiz tamamlayıp gümrükten sorunsuz şekilde geçirmektedir. Çoğu firma kullandıkları sigortalı teknik sayesinde eşyalarınız teker, teker sigortalanmaktadır bu sayede eşya kaybı sorunu en aza inmekle birlikte olduğu takdirde firmalar bütün gerekli masrafları ödemekle mükelleflerden.

Türkiye’den Almanya’ya ev taşımak konusunda hizmet veren firmaları tercih ederken en güvenilir olmasına ve diplomatik belgelere sahip olup olmadıklarına kesinlikle dikkat etmeniz gerekmektedir. Ayrıca deneyimlerini de yorumlar sayesinde öğrenebilmektesiniz. Bütün bu bilgiler ışığında Almanya’ya olan uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri her zaman yüksek kalite standartlarına uygun bir şekilde sunulmak durumundadır.

Türkiye’den Almanya’ya Ev Taşıma Firmaları 

Ülkeden, ülkeye taşınmak için prosedürleri bilmek gerekmektedir. Çoğu insan ise uluslararası evden eve taşımacılık gerçekleştirdiğinde bu yönden hizmet veren lojistik şirketleri ile anlaşma yapmaktadır, çünkü bu şirketler tüm alanda bilgili olmakla birlikte prosedür gereği belgelerinizi profesyonel şekilde tamamlamaktadır. Bu şirketler müşteri memnuniyetine son derece güler yüzlü davranmakta bütün ayrıntıları anlatmaktadır. Çok fazla talep görülen Türkiye’den Almanya’ya ev taşıma firmaları  ise neredeyse her gün bu işi yaptığından taşıma işlemleri basit hale gelmiştir.

Türkiye'den Almanya'ya Ev Taşımak

Firmayı bilgilendirdiğiniz takdirde kısa süre içerisinde evinize gelip eşya boyutunuza kadar her şeyi ölçmekle birlikte bütün prosedürleri sizlere anlatmaktadır. Taşınma günü geldiğinde ise bütün eşyalarınız için kaliteli ambalajlar getirilerek bütün eşyalarınız detaylı şekilde personeller tarafından paketlenmektedir. Yol boyunca yapılacak taşımada eşya sarsıntısı gibi sorunlar olmaması açısından ise eşya taşınan araçların bütün bakımları yapılmakta ve son derece güvenilir şekilde taşınmaktadır. Ardından teslimatlar en fazla 1 hafta sürmektedir, teslimat zamanı geldiğinde firmalar eşyalarınızı evinize yerleştirme gibi hususları üzerine almakta ve eşya kaybı kontrolü yapmaktadır. Eşya hasarı ya da kaybı olması sonucunda firmalar karşılamaktadır.

Türkiye’den Almanya’ya Ev Eşyası Taşıma Fiyatları

Farklı ülkelere taşınmak için nakliye araçları tutmak ayrıca da gümrük geçişinde gereken belge be prosedürleri bilen kişilerle çalışmak gerekmektedir. Bu içerikler ise şirket ya da firmalar da bulunmakta her gün binlerce uluslararası evden eve taşımacılık gerçekleşmektedir. Fakat bunlar için belirli bir miktar ödemeniz gerekir. Firmaların size tavsiyesi ise ucuz şirketler çalışma hayaline kapılıp teslim sırasında eşyalarınızı hasarlı şekilde bulabilirsiniz, bu nedenle standartlarınızın biraz üstüne çıkarak daha kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Peki, Türkiye’den Almanya’ya ev taşıma fiyatları ne kadardır? Firmalar belirli ve sabit bir fiyat belirlememekte ve farklı unsurlara göre fiyat hesaplandırması yapmaktadır. Örneğin m3 küp olarak yada eşya sayısı, boyutu hangi ülkeye gidileceği gibi unsurlardan unsura göre değişmektedir, bazı şirketler ise artı bir hizmet sunabilmekte bu da fiyata tabi tutulabilmektedir. Ayrıca taşımacılık yolu olarak birçok seçenek bulunmaktadır. Bu seçenekler denizyolu taşımacılığı, havayolu taşımacılığı yada karayolu taşımacılığıdır, bu seçeneklerde fiyatta etki eden unsurdur. Ek bir hizmet istemeniz takdirinde bu hizmet detaylarına kadar gerçekleşip fiyatta etki etmektedir.

Türkiye Almanya Ev Taşıma Fiyatları

Uluslararası taşımacılık gerçekleşirken bir şirket ile anlaşmanız gerekir. Bu şirketler ise fiyatları size göre belirlemektedir. Yani şirketler sabit bir fiyat vermemekle birlikte evinize gelip bir çok ölçüm yapmak gibi unsurları değerlendirerek fiyat tarifesi belirlemektedir. Peki Türkiye Almanya ev taşıma fiyatları tarifesi belirlemek için ne gibi unsurlar bulunmaktadır? Öncelikle anlaştığınız firma tarafından personeller evinize gelmekte eşyalarınızın boyu, hacmi gibi şeyleri ölçmektedir. Bu ölçüler sayesinde ise eşya paketlemek amacıyla ambalajlar getirilmekte ve teslimat günü eşyalar firma tarafından paketlenmektedir.

Türkiye'den Almanya'ya Ev Taşımak

Ölçülen eşyaların ambalaj yanı sıra eşya çokluğuna göre ya da boyutuna göre araç boyutu ve markası değişkenlik göstermekte bu da fiyatta etki etmektedir. Taşıma gerçekleştireceğiniz ülkenin mesafesi yani ne kadar uzun ise o kadar fazla fiyat etkeni sağlanmaktadır. Bir diğer unsur ise eşyalarınızı kayıp ya da hasar görmesi halinde firmanın karşılaması için bir miktar sigorta bedeli ödemeniz gerekmektedir. Her ülkenin gümrük geçişinde eşya boyutlarına göre farklı fiyatlar alınmaktadır bu fiyatlar firmalar tarafından önceden sizden alınarak gümrükte ödeme yap

Türkiye Almanya Eşya Taşıma Şirketi

İş, eğitim ya da farklı nedenlere bağlı ülkeler arasında taşınma zorunluluğunuz olabilmektedir. Bu sırada ise devreye eşyalarınızı taşıyacak nakliye araçları girmektedir. Araçların yanı sıra uluslararası evden eve taşımacılık yaparken bazı prosedürlerine bilmeniz gerekmektedir. Bu nedenle bu iki seçeneği gerçekleştirecek şirketler ile anlaşma sağlamanız gerekir. Şirketler; taşınma gerçekleştirirken alınacak bütün izinler gibi işlemleri tamamlamaktadır vakit kaybını yok edecektir. Ayrıca tüm prosedürleri şirketler aşama halinde gerçekleştirerek sizlere pek bir iş bırakmamaktadır. Örneğin Türkiye Almanya eşya taşıma şirketi taşıma işlemlerini eşya ölçümlerini tek, tek yaparak tek kullanımlık doğa koruması içeren paketlere detaylı şekilde  yerleştirirler.

Eşyaları araca yükleme sırasında ise sıkışık vaziyette değil oldukça geniş bir şekilde yerleştirme yaparak eşya hasar görme oranını %95 olarak yok etmektedir. Güvenilir ve uzman şirketlerde çalışan personeller en az 2 yıl deneyimli olmaktadır. Örneğin şoför personeli uzun yol mesafesinde deneyimli olmakla birlikte bu yetki ehliyet belgelerine sahip olanları tercih etmektedir. Eşya taşıma, eşya paketleme gibi işlerle ilgilenen personeller ise 1 yıl deneyimli olarak işe alınmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?