tr

Türkiye’den Ukrayna’ya Mobilya Taşıma

792
Türkiye’den Ukrayna’ya Mobilya Taşıma

Türkiye’den Ukrayna’ya mobilya taşıma hizmetleri sürekli bir şekilde talep görmektedir. Son yıllarda nakliye hizmetine profesyonel olarak duyulan ihtiyaç oldukça artmıştır. Eşyaların satın alma değerinin artması ve sayı olarak fazlalaşması sonucu taşımacılığın bireysel olarak yapılabilmesi zorlaştı. Özellikle dünya üzerindeki ülkeler arasındaki ilişkilerin artması, insanlara farklı ülkelerde yaşama şansı tanımıştır. Bu da uluslararası eşya nakliye hizmetine olan talebin artmasına neden oldu. Taşımacılık sektörünün en fazla talep gören kollarından birisi, mobilya nakliyesidir. Kimi zaman taşınma nedeniyle kullanılan eşyaların nakliyesi istenebiliyor, kimi zaman ise yeni satın alınan mobilyalar için bu hizmete ihtiyaç duyulabiliyor.  Özellikle ülkemizle ticari ve ekonomik ilişkilerin olduğu ülkeler arasında bu tarz taşımacılık oldukça yaygındır. Ukrayna da bunlardan biridir ve Türkiye’den Ukrayna’ya mobilya taşıma hizmetine olan ihtiyaç her geçen gün artıyor.

Türkiye’den Ukrayna’ya Mobilya Taşıma

Taşımacılık; sorumluluk gerektiren bir hizmettir. Bunun için seçilecek nakliye firmalarının,  o sorumluluğu taşıyabilecek özelliklere sahip olması gerekiyor. Çünkü bir eşya ile kullanıcısı  arasında olan bağ, kimi zaman manevi boyuta taşınabiliyor. Özellikle eşyaların farklı bir ülkeye taşınması esnasında zarar görmesi, kişileri ülkelerine ve geçmişine bağlayan manevi gücünün zedelenmesine neden olabiliyor.

Günümüzde gelişen teknoloji, evlerde kullanılan eşyaların da değişmesine neden oldu. Maddi değeri oldukça artan mobilyalar ise hemen hemen her evde kullanılır hale geldi. Mobilyalar sadece ortamın düzenli görünmesini sağlamamakta, dekoratif olmaları nedeniyle hoş bir görsel güzellik sunmaktadır. Ülkemizde mobilya üretimi oldukça yaygındır ve dünyanın pek çok ülkesinde talep görmesindeki en büyük etken; malzemenin kalitesi ve uygun fiyatta bulunabilmesidir. Elbette ki uluslararası evden eve nakliyat süreçlerinin başarılı bir şekilde yönetilmesi için mutlaka profesyonel bir hizmet almak şarttır!

Ukrayna; ülkemizle son yıllarda ilişkilerini artıran bir ülkedir. İki ülke arasında siyasi anlamda oluşan  bölgesel ortaklık dışında, ticari açıdan da yakınlaşma başlamıştır. Bu da ülkeler arasında göç olayını artırıyor ve haliyle kişilerin eşyalarının nakliye hizmeti önem kazanıyor. Avrupa Lojistik firmamız ise Türkiye’den Ukrayna’ya mobilya taşıma hizmetini kaliteli şekilde sunması nedeniyle tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır.

Türkiye’den Ukrayna’ya Mobilya İhracatı

Mobilya; modern evlerin vazgeçilmezleri arasında ilk sırayı alıyor. Titiz ve tertip arayan kişiler için bir kurtarıcı olan bu eşyalar, objelerle ve aksesuarlarla mekana hoş bir görünüm sağlıyor.  Mobilyalar, kimi zaman kişilerin aile yadigarı olabiliyor. Eski mobilyalar her ne kadar nostaljik bir görünüm sunsa da yeni üretilen mobilyalar daha kullanışlı ve özellikleri ile kişilere cazip kullanım imkanı sunabilmektedir.

Türkiye’den Ukrayna’ya Mobilya Taşıma

Ülkemiz tabiat harikası ağaçların her çeşidine kolayca ulaşabilecek bir yapıdadır. Birbirinden farklı özelliklere sahip ağaçlardan üretilen mobilyalar da o derece değer kazanıyor. Dayanıklı ve sağlam yapıda üretilen ve el işçiliği ile özelleştirilen mobilyalar da pek çok ülke tarafından ilgi görmektedir. Bu  ülkeler arasında yer alan Ukrayna halkının bir çoğu, ülkemizde üretilen mobilyaları evlerinde kullanmayı tercih ediyor. Türkiye’den Ukrayna’ya mobilya ihracatı olabilmesi ise doğru seçilen bir firma aracılığıyla mümkün olabilir.

Uluslararası mobilya konusunda deneyim sahibi olan firmamız aracılığıyla en güvenilir hizmeti almak mümkündür. Yurtdışı nakliye hizmetinde özellikle gümrük kapılarında problem yaşanabiliyor. Kimi eşyalardan vergi alınırken, kimileri muaf tutulabiliyor. Bunun için firmanın  gerekli bilgi birikimine sahip olması gerekir.  Firmamız ise yılların verdiği tecrübe ile sorunsuz nakliye hizmeti sunarak, sektöründeki haklı yükselişine devam etmektedir.

Türkiye’den Ukrayna’ya Mobilya Taşıma Fiyatı

Mobilya taşımacılığı, eşya nakliyesinden farklı olarak bazı hizmetlerin ek olarak sunulmasını da gerektiriyor. Büyük eşyalara arasında yer alan mobilyalarda en önemli husus, eşyanın montaj ve demontaj işlemidir. Usta kişiler tarafından yapılması gereken sökme ve yeniden takma işlemi için nakliye firmaları işinde uzman kişiler çalıştırmalıdır.

Mobilya taşıma fiyatını belirleyen unsurların başında, eşyanın yoğunluğu gelir. Mesafe de ücreti etkileyebiliyor. Ancak yurtdışı taşımacılıkta geçilen noktalardan alınan otoban ücreti, sigorta bedeli, ya da eşyanın mahiyetine göre ek gümrük vergisi alınabilir. Bu da mobilya taşıma fiyatının farklı ülkeler arasında gerçekleşmesi halinde, ücretin net olarak belirtilemeyeceğini gösterir.

Türkiye’den Ukrayna’ya mobilya taşıma fiyatı firmalara göre de değişkenlik gösterir. Avrupa Lojistik firmamız; kendisiyle iletişime geçen müşterilerine en avantajlı fiyat bilgisi sunuyor. Mobilyaların montaj ve demontaj işlemini ücretsiz olarak sunan firmamız;  kişilerin bu iş için dışarıdan bir ustaya ek ücret ödemelerine engel oluyor. Böylece firmamızdan alınan hizmet en uygun fiyata sunuluyor.

Türkiye’den Ukrayna’ya Mobilya Taşıma Firmaları

Yurtdışına mobilya nakliyesi hizmeti oldukça emek gerektirir. Müşteri ile ilk iletişime geçildiği andan itibaren, profesyonel bir firma için hizmet başlıyor. Öncelikle ücretsiz olarak mobilyalar yerinde görüp değerlendirilmelidir. Listelenen eşyaların hacmine göre alabileceği araç belirlenir. Mobilyalar sökülüp, uygun malzeme ile ambalajlanıp, kolilenir. Konteyner ya da kamyonlara yüklenen mobilyalar çıkış limanına götürülerek, gümrük işlemlerinden sonra yeni adrese doğru yola çıkarılır. İstenilen noktada yeniden özenli bir şekilde araçlardan alınan koliler açılarak, mobilyaların montajlama işlemi yapılır. Uluslararası alanda mobilya taşımacılığı yapan firmalardan olan Avrupa Lojistik firmamız, müşterilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için en son teknolojik yeniliklerden faydalanmaktadır.

Türkiye’den Ukrayna’ya Mobilya Taşıma

Türkiye’den Ukrayna’ya mobilya taşıma firmaları arayışında olanların nakliye şirketlerinden farklı beklentileri olabilir. Mobilyaların istenilen noktaya gönderilmeden önce belirli bir süre depolarda bekletilmesi istenebilir. Bunun için firmanın eşyaların güvenli şekilde bekletilmesi için uygun depolama alanlarının bulunması gerekir. Firmamız bu düşünceyle hareket ederek, eşya depo alanlarını hazır olarak bekletiyor. Asansörlü sistemi her iki nokta da kullanarak, mobilyanın daha hızlı bir şekilde ve hasarsız taşınmasına olanak sağlıyor. Bu da firmamızı diğer firmalardan ayırmaktadır.

Türkiye’den Ukrayna’ya Mobilya Taşıma Prosedürleri

Yurtdışı nakliyesi meşakkatli bir hizmettir. Söz konusu olan mobilya gibi büyük ve kurulma gerektiren bir eşya ise durum bir kat daha zorlaşır. Her ülkenin farklı gümrük prosedürleri bulunmaktadır. Kimi ülkeler için gümrük kapılarından eşyaların sorunsuz geçebilmesi için istenilen prosedürler artabiliyor. Uluslararası evden eve taşımacılık faaliyetleri Ukrayna varışlı olarak da sunulmaktadır. Genel anlamda mobilya nakliyesi için ilk yapılacak şey, müşterilerin bilgilerini almaktır.

Eşyanın yoğunluğuna ve mahiyetine göre gerekli işlemleri bilmeli ve gümrük sorunlarını kolayca çözebilmelidir. Bunun için kurumsal anlamda çalışan ve müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılayan firmalar tercih edilmesi gerekiyor. Firmamızın tercih edilme nedenlerinin başında, müşterisine verdiği sonsuz güven geliyor. Çünkü biz, Türkiye’den Ukrayna’ya mobilya taşıma prosedürleri hakkında her şeyi en ince ayrıntısına kadar biliyor ve buna uygun hareket ediyoruz. Müşteri odaklı çalışan Avrupa Lojistik; herhangi bir aksaklık yaşanması halinde, mobilyaları sigortalayarak oluşan zararı tamamen ödüyor ve müşteri memnuniyetini şirket politikası olarak kabul ediyor.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?