trdeen

Uluslararası VIP Taşımacılık Hizmeti

10.01.2024
158
Uluslararası VIP Taşımacılık Hizmeti

Uluslararası VIP Taşımacılık Hizmeti Nedir?

VIP kelimesi ingilizce olan “Very Important Person” kelimelerinin kısaltması olup çok önemli kişi anlamını taşımaktadır. Ülkemizde ise genellikle özel hizmetler için tercih edilmektedir. Uluslararası ev taşımacılığında eşyalarının başkasının eşyaları ile birlikte değil, kendine özel bir araç ile sevk edilmesini isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir.

VIP taşımacılık hizmeti kimler tarafından tercih edilmektedir?

VIP taşımacılık hizmeti genellikle eşyalarının hızlı bir şekilde teslim edilmesini isteyen kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu taşımacılık hizmetinde büyük TIR veya Kamyonlar yerine daha küçük boyutlara sahip kamyonet türü araçlar tercih edilmektedir. Bu tür araçlarda gümrükleme işlemleri çok kısa sürmekte ve seri bir şekilde teslimat noktasına ulaşabilmektedir.

VIP Taşımacılık hizmeti ne tür araçlarla yapılmaktadır?

VIP taşımacılık hizmeti genellikle Ford Transit, Fiat Ducato, Volkswagen Volt veya Iveco Daily gibi kamyonet tipi kapalı kasalı araçlarla gerçekleştirilmektedir. Filomuzda yer alan bu tür araçlar kapalı kasalara sahio olup 28 metreküp hacime kadar sahip eşyaların nakliyesinde tercih edilmektedir.

VIP Taşımacılığın avantajları nelerdir?

VIP taşımacılık hizmetlerinde depolamaya ihtiyaç duyulmamakadır çünkü müşteriler eşyalarının olabildiğinde hızlı bir şekilde sevk edilmesini talep etmektedir. Uluslararası evden eve nakliyat şirketleri tarafından çok sık tercih edilmese de müşteri taleplerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için tercih edilen bu hizmet türünün en belirgin avantajı sevk süresinin çok kısa olmasıdır.

VIP Taşımacılığın dezavantajları nelerdir?

VIP hizmet normal taşımacılık hizmetine göre biraz daha maaliyetli olmakta birlikte başka hiçbir dezavantajı bulunmamaktadır. Takdir edersiniz ki büyük bir TIR içerisinde çok sayıda eşya taşınabilmekte olduğundan bu hizmet türüne göre biraz daha ekonomiktir. VIP Nakliyat hizmetinde ise tek dezavantaj fiyatların klasik taşımacılıklara göre pahalı olmasıdır.

VIP Taşımacılık fiyatları nedir?

Uluslararası VIP taşımacılık hizmetinde fiyatları etkileyen faktörlerin başında taşınmasını istediğiniz eşyaların miktarı gelmektedir. Ne kadar eşya taşınacak? Nereye taşınacak? Eşyalarınız nereden yüklenip hangi ülkeye teslim edilecek? VIP taşımacılık hizmetlerinde size özel bir aracın fiyatları 3000 – 9000 Euro arasında değişiklik göstermektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?