tr

VİP Uluslararası Eşya Taşımacılığı

108

VİP Uluslararası eşya taşımacılığı hizmetleri aşamaları çok olan bir iştir. Eşyaların paketlenmesi, taşınması ve gümrük işlemleri gibi birçok prosedür gerektirmektedir. Firmamız vip uluslararası eşya taşımacılığı alanında tüm ihtiyaçlarınıza çözüm üreten uzman bir uluslararası lojistik firmasıdır. Ev eşyası, zati eşya, parça eşya gibi uluslararası taşınabilen yüklerin nakliye ile taşınmasını ve belirten adrese ulaşmasını sağlamaktadır. Eşyaların güvenli taşınması ve adrese ulaştırılmasında bazı adımlar önemlidir; ambalajlama, yükleme gibi. Firmamız tüm müşterilerine ambalajlama hizmeti vermekte ve eşya türüne göre ambalaj seçmektedir. Evraklar ve yükleme aşamasında titizlikle çalışmaktadır. Bütün aşamalar tamamlandıktan sonra müşterinin istediği adres veya konuma eşyalar ulaştırılacaktır. Nakliyat hizmetinde en önemli unsur güvendir. Müşterilerimizin güvenini sarsmamak için oldukça titiz çalışma gerçekleştirilmektedir.

VİP Uluslararası Eşya Taşımacılığı

Nakliye hizmetleri için mutlaka profesyonel bir destek alınması gerekmektedir. Bireyin kendinin halledebileceği bir nitelik taşımamaktadır. Vip uluslararası eşya taşımacılığı işlemleri kara, deniz, hava ve demir yolu ile yapılır. Öncesinde farklı bir ülke olduğu için eşyaların düzenli olarak paketlenmesi ve sınıf sınıf ayrılması gerekir. Kara yolu ile taşımada farklı tiplerde kamyonetler, hava yolunda özel konteynırlar kullanılır. Demir yolunda vagonlara yükleme yapılır, deniz yolunda da konteynırlar kullanılmaktadır.

Nakliyat sektörü günümüzde oldukça gelişmiş teknoloji sayesinde oldukça yol kat etmiştir. Birçok farklı teknikler kullanılarak eşyalar paketlenir ve işlemler online siteler üzerinden de oldukça hızlı halledilir.  Eşyalar türüne göre gruplandırılıp bu şekilde ambalajlanır ve de araca da bu şekilde istiflenir. Bu sayede karışıklık çıkmaz ve eşyalarınıza zarar gelmez. Etiket yapıştırmak suretiyle de eşyaların üzerine hakkında gereken bilgi yazılır.

Uluslararası nakliyat hizmetlerinin çoğunluğu Türkiye ve Avrupa ülkeleri arasında gerçekleştirilmektedir. Bunda vatandaşlarımızın uzun yıllardır Avrupa ülkelerine yaptıkları göçün etkisi vardır. Amerika ve Asya ülkeleri ise ikinci sırada yer almaktadır. Uluslararası evden eve nakliyat çözümleri her zaman nitelikli bir düzeyde sunulmak durumundadır!

VİP Uluslararası Eşya Taşımacılığı

VİP Uluslararası Eşya Taşımacılığı Firmaları

Birçok ülkeye ev ve ofis eşyası taşımız olan firmamız, yurt dışı ev taşıma işlemleri için gerekli yetkinliğe sahip olan bir firma olmaktadır. Vip uluslararası eşya taşımacılığı firmaları arasında en güvenilir ve kaliteli hizmeti sunan firmamız, çok sayıda müşteriye hizmet vermiş bulunmaktadır. İşinde fazlasıyla tecrübeli olan firmamız, müşterilerinin evlerinin olduğunca rahat ve kolay bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

Müşterilerimizin, evlerini hangi ülkeye taşımak istediklerini ve ne kadar eşya taşınacağının bilgisini vermesi firmamızın yurt dışı nakliyat yapabilmesi için yeterlidir. Geri kalan işlemler firmamız tarafından halledilecektir. Nakliyat işlemleri yaparken firma seçimi oldukça önemlidir. Firma seçimi yaparken birçok faktöre dikkat etmeli ve buna göre seçim yapmalısınız. Firmamız hizmet veren firmalar arasında öncü firmalardandır.

Uluslararası nakliyat hizmeti veren lojistik firması varış şehrinde anlaşmalı olduğu acente veya şubesi ile eşyanızın teslimini gerçekleştirecektir. Bu nedenle ülke seçimi konusunda sıkıntı yaşanmayacaktır. Hangi ülkeyi isterseniz o ülkelere çalışan firmalar bulmak kolay olacaktır. Teknoloji ve ulaşımın gelişmesi ile artık her ülke daha yakındır.

VİP Uluslararası Eşya Taşımacılığı Fiyatları

Hizmet bedelleri genellikle tek düze ilerlese de firmalara ve ülkelere göre değişebilmektedir. Fiyat kalemlerini etkileyen birçok sebep olabilmektedir. Müşteriler en uygun fiyatı ararken maalesef aldıkları hizmette sorun yaşamaları sorun olabilmektedir. Bu nedenle uygun fiyatlı diye anlaştığınız firmalar sonucunda kırılan eşyalar ve diğer birçok sorun ile karşılaşabilirsiniz

Vip uluslararası eşya taşımacılığı fiyatları konusunda internet veya tanıdıklarınız aracılığı ile araştırma yaparken net bir fiyat bulamayabilirsiniz. Bunun nedeni eşyanın sadece alınıp bırakılacağı yere kadar hesaplanması gereken birçok fiyat kaleminin olabilmesidir. Sigorta masrafları, otoban geçişlerinde ödenen ücretler, gümrük vergilerinin fiyatları tam belli olmadığından dolayı net bir başlangıç fiyatı belirlenemeyebilir. Ayrıca bazı gümrük mevzuatlarına göre de ek vergi alınması söz konusu olabilmektedir. Firmamız fiyat konusunda müşterilerine yardımcı olmakta ve bilgilendirmektedir.

Uluslararası nakliyat işi yapan firmaların çoğu aynı zamanda ofis, evcil hayvan, otomobil taşımacılığı yapmaktadır. Taşınacak olan eşyanın türü ücreti belirlemede önemlidir. Taşınacak ülkeye ve ne taşınacağına göre değişmektedir. Yine de en sağlıklı bilgi firma ile görüşülerek edinilir. Uluslararası evden eve taşımacılık hizmetleri için de bu durum geçerlidir!

VİP Uluslararası Eşya Taşımacılığı Platformu

İşimizin görünen yanı ve vizyonu olan işyerleri, bizlerin yansımasıdır. Bu anlayışla yola çıkarak her daim yüzünüzü güldürmeyi amaçlıyoruz. Vip uluslararası eşya taşımacılığı platformu denilince aynı sektörde çalışan veya aynı işi yapan firmaları anlamamız gerekmektedir. Bu platform gün geçtikçe gelişmekte ve hizmet ağlarını birçok şehre ve ülkeye yaymaktadır. Artık gelişen şartlarla ofis ve evlerimizi başka ülkeye bile taşımak mümkün hale gelmiştir. Bu hizmet sektörünün de gelişmesi ve farklı iş dallarından insanlara iş kapısı açması da sektöre bakış açımızı iyileştirmektedir.

Firmamız bu platformda ülkeler arası taşımacılık konusunda sektörün ihtiyaçlarını profesyonel çerçeve içerisinde karşılamaktadır. Her işlem uzman personel tarafından gerçekleştirilmekte ve garanti kapsamı içerisinde yer almaktadır. Her işlemi eksiksiz ve tam olarak yerine getirmenin ve tüm müşterilerimize kurumsal ve hızlı taşımacılık hizmetini sunarak eşyalarınızı en kısa sürede istediğiniz ülkeye ulaştırarak konforlu ve güvenli taşımanın keyfini sizlerle paylaşıyoruz. Uygun fiyat ve kaliteli eşya taşımacılığı hizmeti veren firmamız ile iletişime geçerek sizler de bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

VİP Uluslararası Eşya Taşımacılığı

VİP Uluslararası Eşya Taşımacılığı Şirketi

Uluslararası evden eşya nakliyat sektöründe güvenli ve zamanında taşıma hizmeti sunan şirketimiz Türkiye de güvenilir ve kaliteli hizmet veren bir şirkettir. Gümrüklerde sorun yaşamadan istenilen zamanda eşya ve ürünleriniz teslim edilir. Güven ve kalite çerçevesinde en iyi hizmeti en makul fiyata sizlere sunan şirketimiz ülkeler arası nakliyatta en elit şirketler arasındadır.

Vip uluslararası eşya taşımacılığı şirketi nakliye hizmetini tüm özel ve kamu kurumlarına vermektedir. Sadece özle sektöre bağlı olan bir hizmet tipi olmadığı için güvenirliği konusunda ekstra puan toplamaktadır. Taşıma hizmeti ve aşamaları şirketçe takip edilmekte ve adım adım uygulanmaktadır. Hazır ambalaj ve demonte aşamaları, istif ve muhafaza aşamaları takip edilecek varılan noktada eşyalar şirket tarafından sizin için yerleştirilecektir.

Şirket çalışanlarının güler yüzü ve kaliteli hizmeti müşteri memnuniyetini garantileyecektir. Bu sistematiği oturtan şirket sizlere her zaman en iyisini sunacaktır. Şirketimiz firma ve kurumlarla anlaşmaya varacaktır ve her daim müşteri yanlısı bir profil çizecektir. Kendi eşyalarına gösterdiği özeni gösterecek ve güvenle ulaştıracaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?