trdeen

Türkiye‘den KKTC’ye Mobilya Taşıma Fiyat

07.07.2021
670
Türkiye‘den KKTC’ye Mobilya Taşıma Fiyat

Türkiye‘den KKTC’ye mobilya taşıma fiyat işinde firmamız her zaman bir numaradır! Gelişen teknoloji ile birlikte özellikle büyük eşyalar arasına giren mobilyalar, herkesin evinde önemli bir yer tutuyor. Mekanlara görsel bir güzellik katmasının yanında evin dağınıklığını da toplayan mobilyaların,  taşınma esnasında hasar almaması gerekiyor. Özellikle yurtdışına göçlerin hızla arttığı günümüzde, mobilyaların nakliyesi daha zor görünebilir. Yavru vatan KKTC’ne ülkemizden giden vatandaşlarımız için de Türkiye‘den KKTC’ye Mobilya Taşıma hizmeti, endişe veren bir konu olabiliyor. Firmamız ise müşterilerin zor süreci en rahat şekilde geçirebilmesi için kaliteli ve hızlı nakliye hizmeti ile destek vermek amacıyla kurulmuştur.

Türkiye‘den KKTC’ye Mobilya Taşıma Fiyat

Nakliye hizmetleri arasında en fazla talep gören, mobilya taşımacılığıdır. Teknolojik gelişmelerle birlikte kişilerin ev konforu yaşamaları, kullandıkları eşyalar ile doğrudan alakalıdır. İnsanlar için evleri kutsaldır. Kendilerine ait olan zamanlarını geçirdikleri alanlarda kullanılan tüm eşyaların, hayatlarını kolaylaştıran ve güzellik katan özelliklere sahip olması gerekir.

Herkesin tercihi farklıdır. Ancak genel olarak insanların düşüncesi;  kendi zevklerine uygun, kullanışlı ve sağlam eşyalara sahip olmaktır. Ülkemiz; her geçen sene evlerin daha şık bir ortama dönüşmesini sağlayan yeni ürünlerin imalatına hız veren gelişmelerin olduğu bir ülkedir. Özellikle kaliteli malzemeye sahip olan Türkiye’de, mobilya sektörü hızlı bir gelişme yaşıyor. Birbirinden özgün çeşitlere sahip olan mobilyalarımız tüm dünyada beğeni görüyor.

Türk vatandaşlarının yaşadığı KKTC; ana vatan Türkiye’nin yaşam şeklinden etkileniyor. Her ne kadar sadece Türkiye tarafından bağımsız bir ülke olarak tanınsa da KKTC; pek çok zorluğu aşarak tarihe adını yazdırmış özel bir memlekettir. Bir avuç Türk vatandaşının direnişi ile bugünlere ulaşan KKTC halkı her şeyin en iyisine layıktır. Konforlu bir hayat için mobilyalar da bunlardan biridir ve bu nedenle Türkiye’den KKTC’ye mobilya taşıma fiyat hizmetine olan talep de o oranda artmaktadır.

Türkiye’ den KKTC’ye Mobilya İhracatı

Mobilya satışları son yıllarda oldukça arttı. Bunda eski binaların yerini çok katlı yeni yapıların almasının rolü büyüktür. Ayrıca günümüzde pek çok kadın iş hayatında yer almaktadır. Bu da zamanın kadınlar için çok önem taşıyan bir unsur haline geldiğini gösteriyor. Haliyle mekanlarda kullanılan eşyaların pratik, hijyenik ve düzenli görünüm sağlaması gerekiyor. Bu nedenle pek çok kişinin tercihi ise küçük eşyaların düzenli bir şekilde saklanmasına olanak sağlayan ve aksesuarlarla ortama hoş bir hava katan mobilyalar olmaktadır.

Türkiye‘den KKTC’ye Mobilya Taşıma Fiyat

Ülkemizde üretilen mobilyalar sadece Avrupa ülkesinde değil, tüm dünyada ve Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti’nde de ilgi görmektedir. Çok farklı desenlerle üretilen, dayanıklı malzeme ve ince tasarımlara sahip mobilyalar, ucuz olması nedeniyle dikkat çekiyor. Pek çok ülkede olduğu gibi Türkiye’den KKTC’ye mobilya ihracatı oldukça fazla yapılıyor.

Böylece aynı kanı taşıdığımız Kıbrıs halkının ülkemizde üretilen mobilyaları kullanarak, konforu, şıklığı, estetik görünüşü ve uzun yıllar kullanım garantisini en uygun fiyat avantajı ile yaşamaları sağlanıyor. Bunun için mobilya nakliyesi yapacak firmalara büyük iş düşüyor. Zira bin bir özenle alınan mobilyaların en hasarsız şekilde Türkiye’den KKTC’ne nakliyesinin gerçekleşmesi gerekmektedir. Firmamız; yavru vatana en kaliteli hizmeti sunarak, halkın beklentisini en iyi şekilde karşılamaktadır.

Türkiye’den KKTC’ye Mobilya Taşıma Fiyatları

Nakliyat hizmetleri her zaman yoğun bir şekilde talep görmektedir. Bu durum KKTC için de geçerli olan bir husustur. Ancak, nakliye basit bir hizmet değildir. Özellikle mobilya gibi büyük eşyaların öncelikle sökülmesi, uygun kolilenmesi ve daha sonra yeniden montajlanması istenebilir. Yeni ve imalatçıdan alınan mobilyalar dışında, kişilerin kullandıkları tüm mobilyalar için bu hizmete talep olması doğaldır.

Özellikle yurtdışına olan mobilya nakliyesinde kişilerin montaj işine ekstra bir ücret ödememesi için bu hizmeti sunan kadroya sahip firmalarla çalışılması gerekmektedir. Firmamız KKTC uluslararası evden eve nakliyat çözümleri konusunda iddialı bir konumda yer almaktadır. Bundan dolayı da tam da aradığınız özelliklere sahip olan bir hizmeti sizlerle buluşturmaktadır.

Avrupa Lojistik firmamız; kendisi ile iletişime geçen müşterilerine Türkiye’den KKTC’ye mobilya taşıma fiyatları konusunda oldukça avantajlar sunmaktadır. Firmamız; sunduğu hizmetlerin içerisinde mobilya ile ilgili tüm işler için ek ücret talep etmiyor. Belirlenen meblağ resmileştiriliyor. Böylece yazılı belge ile hem müşterinin hem de firmamızın hak kaybının önüne geçilmesi amaçlanıyor.

Türkiye’den KKTC’ye Mobilya Taşıma Firmaları

Uluslararası taşımacılık hizmetine duyulan ihtiyacın artması, taşıma hizmeti sunan firma sayılarının da artışına neden oldu. Günümüzde bu hizmeti sunan firmalar oldukça fazladır. Ancak bu hizmeti gerektiği gibi yapan firmalara ise ancak çok iyi bir araştırma sonucunda rastlanılabiliyor. Bir nakliye firması seçilirken uluslararası hizmet beklentisi var ise kişilerin çok daha fazla dikkat etmesi şarttır. Çünkü yabancı bir ülkede yaşanan nakliye gecikmesi ya da mobilyalara gelecek zarar, kişileri daha fazla üzebiliyor.

Yurtdışı firmalarının kurumsal olması ilk özellik olmalıdır. Daha önce uluslararası nakliye hizmetini sunan firmalar, bu konuda deneyim sahibidir ve nakliyede sorun yaşamanın önüne geçer. Bu tarz firmalar ile çalışan diğer müşterilerin yorumları belirleyici olabilir. Olumlu yorum alan ve beğeni kazanan firmalar, işlerinde hak ettiği kalıcı saygınlığı kazanarak, seçilebilirliklerini artırmaktadır. Böylece hem firma müşteri kazanmakta, hem de müşteri güvenle mobilyalarına kavuşmaktadır.

Türkiye‘den KKTC’ye Mobilya Taşıma Fiyat

Firmamız; bilgi birikimi, deneyimleri, uzman kadrosu ve titiz çalışması ile Türkiye’den KKTC’ye Mobilya Taşıma Firmaları arasından sıyrılmaktadır. Çalışma prensibi ile dikkat çeken firmamız; müşteri beklentisini ilk hedef olarak almaktadır. Müşteri odaklı çalışan firmamız sunduğu nakliye hizmetinde;  hızlı, güvenilir ve uygun fiyat avantajı sunarak, memnuniyet kazanmaktadır.

Türkiye’den KKTC’ye Mobilya Taşıma Prosedürleri

Nakliye hizmeti uluslararası olduğu zaman daha fazla profesyonellik gerektiriyor.  İki mesafe arasının uzak olması, kullanılacak malzemenin oldukça dayanıklı olması gerektiğini göstermektedir. Uluslararası nakliye hizmetini sunan firmaların uygulamak zorunda olduğu bu özel prosedürler arasında, işinin ehli kadro ile çalışmak da bulunuyor. Ayrıca, yurtdışı için kullanılacak araçların, taşınılacak eşyaya göre belirlenmesi de şarttır.

Bunun yanında yasal olarak yerine getirilmesi gereken prosedürlerin de olduğu unutulmamalıdır. Çünkü yurtiçi taşımacılığın aksine farklı ülkeler için gümrük evraklarının eksiksiz olması, nakliyenin zamanında yapılması için gerekli olan hususların başında gelmektedir. Müşteri ile iletişime geçildiği andan itibaren,  taşınılacak mobilya ile ilgili tüm detayların firma tarafından takibi gerekir. Uluslararası evden eve taşımacılık işleri de mobilya taşımacılık faaliyetinin merkezinde yer alır.

Avrupa Lojistik firmamız; Türkiye’den KKTC’ye mobilya taşıma prosedürleri hakkında son derece bilgi ve deneyim sahibidir. Bu nedenle özellikle gümrük kapılarında oluşabilecek sorunları bilerek, ona göre önceden tedbirlerini almaktadır. Konusunda deneyimli ve yasal konulara hakim kişilerle çalışan firmamız, mobilya taşımacılığı sektöründe en iyilerden biri olduğunu kazandığı müşteri memnuniyetiyle göstermektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?